تبلیغات شما اینجا پکیج تصفیه فاضلاب طراحی سایت
بستن تبلیغات [X]
نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی (LG) با سالها تجربه اندوزی در زمینه خدمات تعمیراتی و ارائه خدمات پس از فروش لباسشویی ال جی به‌ خوبی به این نتیجه رسیده است که همه وسایلی که ارتباط مستقیم با سلامتی و پاگیزگی افراد دارد دارای نقش مهمی هستند و کمپانی ها و نام های تجاری معتبر و شناخته شده هم برای این کار همه سعی خود را مبذول می دارند تا برترین کیفیت لوازم خانگی را بسازند ولی مطابق آمار رسمی فروش و تولید لباسشویی ال جی می ‌توان فهمید که این محصولات مورد استقبال افراد زیادی بوده و همه افرادی که از این لوازم خانگی استفاده می کنند در خرید آینده خود به دنبال محصولات ال جی هستند، چون ما باور داریم که تولید محصول باکیفیت هیچ احتیاجی به تبلیغات ندارد و همه هزینه های خود را مصروف سرویس دهی و تولید محصولات با کیفیت می کنیم. به همین خاطر تعمیرات لباسشویی ال جی یکی از بهترین نمایندگی های ارائه دهنده خدمات پس از فروش این برند در ایران است.

خرابی ماشین لباسشویی ال جی

اگر دستگاه خود را جدیدا خریداری کرده اید و مشکلی در آن ایجاد شده و هنوز زمان کارت گارانتی لباسشویی باقی است و هنوز به زمان پایان نرسیده است، لطفا فقط با شماره تلفن نمایندگی تعمیرات ال جی تماس بگیرید.

ایرادهای احتمالی ماشین لباسشویی :

1- ماشین لباسشویی جرم و رسوب زده شده و بوی نامطبوعی می دهد.

2- در برخی زمان ها لباسها درون ماشین لباسشویی پاره یا صدمه می بینند.

3- آبی درون ماشین لباسشویی می ماند و آب تخلیه نمی شود.

4- ماشین لباسشویی شستشو را کامل اجرا نمی کند و برنامه شستشو نیمه کاره رها می شود.

5- موقع شستن پودر در جاپودری لباسشویی باقی می ماند.

6- بدنه لباسشویی برق می دهد.

7- لباسشویی شما اصلا روشن نمی شود.

8- پس از پایان شستشو درب لباسشویی باز نمی شود.

9- لباس ها در لباسشویی بیش از اندازه چروک می شوند.

10- لباسشویی لرزش زیادی دارد و تکان های بیش از حد دارد.

11- لباسشویی صدای ناهنجار و غیر نرمال می دهد.

12- صفحه نمایش لباسشویی پیام ارور می دهد.

13- از زیر لباسشویی آب می ریزد.

در صورت برطرف نشدن با تعمیرگاه مجاز ال جی تماس حاصل فرمایید.

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

نمایندگی ال جی شرق تهران یک نمایندگی معتبر مجهز با همه امکانات و دستگاه های تعمیراتی لوازم خانگی است تکنیسین های حرفه ای لوازم خانگی با تجربه زیاد دوره های تعمیر لوازم خانگی را که شامل برد و مانیک است را سپری کرده است.

آموزش تعمیرات یخچال شامل عیب یابی مدار به صورت علمی و تعمیرات موتور گاز یخچال، تعمیرات فریزر، تعمیرات یخچال های صنعتی، تعمیرات موتور گازیخچال و یخسازها نیز در نمایندگی ال جی غرب تهران انجام می شود.

همه تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی آموزش های لازم برای نصب و راه اندازی یخچال و فریزر و ساید بای ساید ال جی و سایر برندهای معتیر را دیده اند و برای ارائه همه خدمات در این زمینه ها آمادگی های لازم را دارند و اشکالات نصب هر یک از آنها را با شماره تماس نمایندگی ال جی به خوبی فرا گرفته اند و می توانند آنها را به راحتی رفع کنند.

کادر مجرب تعمیرگاه مرکزی ال جی آموزش های ویژه ای را برای تعمیرات و کار با محصولات ال جی سپری کرده اند و آماده ارائه خدمات پس از فروش ال جی و تعمیر و نگهداری انواع محصولات لوازم خانگی برند ال جی می باشند.


قطعات لباسشویی ال جی

نگرانی برای تعویض قطعات لباسشویی خود نداشته باشید. همه قطعات تعویضی ما دارای کارت ضمانت نامه است و از محصولات اصل شرکتی خود ال جی استفاده می کند.

تخصص نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران در حوزه تعمیرات ماشین لباسشویی و تعمیرات ساید بای ساید و نگهداری محصولات ال جی است و همه قطعاتی که در انبارهای نمایندگی موجود است برای استفاده داخلی تکنیسین ها و مهندسان بوده و به هیچ نحوی قطعات به صورت جداگانه به مشتری داده نمی شود.

این تعویض ها کاملا با قطعات اوورجینال و اصلی شرکت ال جی صورت می گیرد و جنس بدلی به کار نمی رود قطعات محصولات ال جی هم از نظر سخت افزاری و هم از نظر نرم افزاری دارای کیفیت ویژه ای هستند که در قطعه های بدلی موجود نیست. این تمایز به قدری از سایر محصولات شاخص است که به آن چشم نوازی خاصی بخشیده است.

منبع: نمایندگی تعمیرات ال جی:: برچسب ها : نمایندگی تعمیرات ال جی , تعمیرگاه مجاز ال جی , نمایندگی ال جی شرق تهران , نمایندگی ال جی غرب تهران , تعمیرات لوازم خانگی ال جی , شماره تماس نمایندگی ال جی , تعمیرگاه مرکزی ال جی , خدمات پس از فروش ال جی ,
ن : المیرا
ت : سه شنبه 25 مهر 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)