تبلیغات شما اینجا پکیج تصفیه فاضلاب طراحی سایت
بستن تبلیغات [X]
چگونه ماشین لباسشویی خود را عیب یابی کنیم؟

انواع ظرفشویی نیز همانند همه لوازم خانگی مورد استفاده در یک خانه بعد از مدتی نیاز به ایرادیابی توسط نمایندگی های تعمیراتی معتبر و نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی پیدا خواهند کرد. برای دریافت خدمات تعمیرات لوازم خانگی با یکی از نمایندگی های تعمیرات ظرفشویی, تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی تماس بگیرید تا مشکل شما برطرف شود و از خدمات ۲۴ ساعته و سریع بهره مند شوید. انواع ماشین های ظرفشویی ال جی مشمول حمایت نمایندگی تعمیرات ال جی می گردند که نمایندگی ما این خدمات را در کمترین زمان و با بهترین درجه کیفیت به انجام می رساند. اگر به دنبال نمایندگی خوب و مطمئن برای تعمیر و یا تعویض و نگهداری ظرفشویی ال جی خود هستید نمایندگی تعمیرات ما بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

رضایت مشتریان از خدمات ما و همچنین مسئولیت پذیری و دقتی که همکاران ما در ارائه خدمات دارند نمایندگی ما را شاخص کرده است. نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی و خدمات پس از فروش آن همه استان های کشور عزیزمان را شامل می شود و همه محصولات ال جی و به ویژه ظرفشویی ال جی دارای گارانتی ۳۶ ماهه هستند.

هنگامی که هموطنان عزیز ایرانی استفاده از لوازم خانگی ال جی را شروع کردند ما نیز دست به کار شدیم و تعمیرگاه تخصصی تعمیرات ظرفشویی ال جی را در نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی راه اندازی کردیم تا در کنار هموطنان خود باشیم و اختلالات پیش آمده برای این لوازم خانگی را برطرف نماییم.شما با استفاده از خدمات تعمیرگاه مجاز تعمیرات ظرفشویی ال جی در تهران می توانید از مزایای زیر برخوردار شوید.

اگر نیاز به تعوضی قطعات داشته باشید ما از قطعه های اصل و فابریک استفاده می کنیم

نرخ های منصفانه تعمیرات برابر با نرخ مشخص ‌شده از سوی نهادهای نظارتی تعیین می شود

تعمیرات در محل و در کمتر از ۵ ساعت از اولین تماس شما انجام می شود

دارا بودن تکنیسین هایی که تخصص شان فقط تعمیر ظرفشویی ال جی است برآورد هزینه تخمینی پیش از انجام تعمیراتضمانت تعمیرات صورت گرفته روی ظرفشویی شما به مدت یکسال

تعمیرگاه مرکزی ماشین های ظرفشویی ال جی در تهران

تعمیرات ظرفشویی ال جی

شما برای هر گونه تعمیرات ظرفشویی ال جی می توانید با شماره تماس های ما که در بخش تماس با ما نوشته شده است در ارتباط باشید و خواسته خودتان را که هم شامل خرید و یا تعمیر و یا تعویض و مشاوره درباره تعمیرات ظرفشویی ال جی است را با ما در میان بگذارید ما در اولین فرصت به خواسته شما جواب خواهیم داد.

خدمات انواع ماشین ظرفشویی ال جی

لوازم یدکی ظرفشویی ال جی

گفتنی است که همه همکاران ما که در سراسر ایران مشغول تعمیرات ظرفشویی ال جی یا هر لوازم دیگری هستند می دانند که استفاده از قطعات جعلی و تقلبی هم هزینه زیادی برای مشتری دارد و هم باعث مشکلات بعدی در ظرفشویی یا هر وسیله خانگی دیگری می شود که این مشکلات می توانند جبران ناپذیر باشند. به همین خاطر ما در تعمیرگاه مجاز ظرفشویی ال جی نظارت بسیار شدیدی را بر روی کیفیت قطعات ارائه شده اعمال می کنیم و انبار خود را به بهترین و با کیفیت ترین قطعات ظرفشویی ال جی و سایر محصولات ال جی تجهیز کرده ایم که ارائه شش تا یکسال گارانتی برای قطعات تعویض شده گواه این مطلب است.

فروش قطعات ظرفشویی ال جی

ما در تعمیرگاه مجاز تعمیرات ظرفشویی ال جی در هر زمانی از شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان هستیم, اما بهتر است پیش از تماس با هر یک از نمایندگی های تعمیرات ظرفشویی ال جی برای دریافت خدمات پس از فروش ال جی, نمایندگی ارائه دهنده خدمات مربوطه که در دفترچه ظرفشویی ال جی در هنگام خرید به شما تحویل داده شده است, مراجعه کنید تا روند سرویس دهی و استفاده از کارت گارانتی تسهیل شود.

عیب یابی ماشین ظرفشویی ال جی

عیب ها و مشکلاتی که برای ماشین ظرفشویی ال جی پیش می آید معمولا از موارد زیر خارج نیست.

با بررسی هر از یک از موارد زیر می توانید مشکل ماشین ظرفشویی خود را عیب یابی کنید تا در زمان ارائه خدمات مربوط به تعمیرات ظرفشویی ال جی صرفه جویی شود و ماشین ظرفشویی شما سریعتر تعمیر شده و تحویل شما شود.

خرابی ماشین ظرفشویی ال جی

برای شروع باید منظور شما از خوب شستن مشخص شود.اگر ظرف ها بعد از شستشو کدر می مانند باید درجه جلا دهنده را زیاد کنید.اگر بر روی ظرف ها رسوب سفید رنگی باقی می ماند باید نمک بریزید و درپوش ظرف نمک را هم خوب ببندید,

 1. اگر درپوش شکسته, باید تعویض شود.
 2. اگر ظرف های شما با شسته شدن چند ساعت فاصله دارند,
 3. بهتر است ابتدا گزینه بدون شوینده را انتخاب کنید و بعد از اینکه کاملا شسته شدند یکی از برنامه های شستشو را بزنید.
 4. در صورتی که لکه های چای روی ظرف ها خشک شده, احتمال شسته شدن در ماشین ظرفشویی کم است.
 5. اگر لکه های آب در روی ظرف ها مشاهده می شود حتما نمک یا مایع جلا دهنده به خوبی استفاده نشده است, درجه جلادهنده زا بیشتر کنید. اگر در جاپودری باز نمی شود و یا ماده شوینده در آب حل نمی شود حتما ظرف های شما خوب شسته نخواهند شد.

اگر ظرف های یک طبقه خوب شسته نشوند علت از چینش بد ظروف در ظرفشویی است.

ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی

اگر ظرفشویی موقع کار صدای اخطار بدهد و بر روی دیسپلی ERROR ظاهر شود , کار ماشین هنوز نیمه تمام است و ظرف های شما کامل شسته نشده اند یا هنوز خشک نشده اند.

در صورت دیدن هر گونه پیام خطا با تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

خشک نکردن ظرف ها توسط ظرفشویی

ماندن آب در ته لیوان و استکان کاملا طبیعی است.

در برنامه های QuicK و PreWash ظرف ها خوب خشک نمی شوند.

استفاده از مایع ظرفشویی را از یاد نبرید. اگر تمام شده طبق استاندارد دفترچه عمل کنید.

ظرف ها را مثل دستورالعمل دفترچه راهنما در ظرفشویی بچینید.

بعد از پایان شستشو, در ظرفشویی را باز کنید تا بخار آب روی ظرف ها ننشیند.

اگر غیر از موارد, مشکلی داشتید با تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

علت تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی

 • پس از هر شستشو فیلتر و لگنچه ظرفشویی را با آب داغ و شوینده و فرچه کاملا پاک کنید.
 • شیلنگ تخلیه باید به اندازه ارتفاع دستگاه (حداقل ۷۷ سانتی متر و حداکثر یک متر ) بالا آورده شود و بعد به فاضلاب متصل شود.
 • شیلنگ تخلیه خم شدگی و تاخوردگی نداشته باشد.
 • مکانی که آب به آنجا تخلیه می شود را بررسی کنید. احتمال دارد ماشین باشد اما مکانی که باید آب تخلیه شود گرفتگی داشته باشد.
 • اگر عیب برطرف نشد با تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

آبگیری نکردن ظرفشویی

دقت کنید شیر آب باز باشد و فشار آب خوب باشد. شیلنگ ورودی آب خم شدگی نداشته باشد. درب ماشین بسته باشد و کلید استارت انتخاب شده باشد.

ظرفشوئی قرص یا پودر را مصرف نمی کند

پس از سپری شدن تقریبا ۲۰ دقیقه از آغاز کار ماشین, درب جاپودری به صورت خودکار باز می شود. اگر در موقع کار درب باز نشد هر چه سریعتر با تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید. اگر ماشین خطا داد, کار ماشین هنوز نیمه تمام است و احتمال دارد مواد شوینده هنوز مصرف نشده باشند. به دفترچه مراجعه کنید.کیفیت شوینده های خودتان را بهتر کنید. ظرف های خود را به صورت مرتب در ظرفشویی چینش کنید.

ماشین صدای غیر طبیعی می دهد

 • در چینش ظرف ها دقت کنید احتمال دارد با جایی از ماشین برخورد می کنند.
 • اگر صدا براثر فشار آب باشد کاملا طبیعی است.
 • در زمان آبگیری و تخلیه هم صداها کاملا طبیعی هستند.
 • اگر مشکلی غیر از این موارد بود با تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

عمل نکردن کلید قفل کودک

کلیدها را به صورت همزمان به مدت ۴ الی ۵ ثانیه نگه دارید (فقط در مدل ۱۱۶یا ۲۰۶۰ یا ۶۸۰۳ کلیدهای قفل کودک نیاز به نگه داشتن ندارند). قفل کودک ظرفشو یی در زمان خاموشی کار نمی کند. هنگامی که قفل کودک فعال است پیام CL در نمایشگر دیده می شود.

دادن پیام Cd توسط ظرفشویی

پیام Cd مخففCool dry است و ارور خاصی نیست. یعنی کار ماشین تمام شده و ماشین در حال خنک سازی است. احتمال دارد این پیام تا چهار ساعت هم روی نمایشگر ماشین ظرفشویی بماند پس نگران نباشید مورد خاصی نیست.

دادن پیام F توسط ظرفشویی

این پیام با انتخاب برنامه AUTO روی نمایشگر دیده می شود که مخفف FUZZY LOGIC (منطق فازی ) است که یعنی حسگر هوشمند فعال است, و باتوجه به مقدار چربی روی ظرف ها زمان و دما و تعداد آبکشی را به صورت خودکار تنظیم می کند و بعد از مدتی از کار ظرفشویی به جای حرف F زمان بندی می دهد.

در ظرف نمک, آب وجود دارد

این مورد کاملا” طبیعی است و مشکلی ندارد روی آب نمک بریزید می توانید پیش از ریختن نمک برای بهتر شدن با ابر مقداری از آب را بردارید.

مشاهده آب در زیر فیلتر ظرفشویی

در لگنچه همیشه کمی آب است.

هنگامی که ظرفشویی روشن شد اول پمپ تخلیه کار می کند

و آب قبلی را تخلیه می کند و بعد از یک دقیقه آغاز به آبگیری تازه می کند.

باقی ماندن کمی از پودر یا قرص یا کف بر روی ظرف ها یا در درون ماشین ظرفشویی.

تعمیرات ظرفشویی ال جی

از قرص یا پودر ویژه ماشین ظرفشویی استفاده کنید. در برنامه PRE WASH از پودر یا قرص مصرف نکنید.

اندازه مناسبی از شوینده را استفاده کنید. اگر کف مواد شوینده در لیوان و یا درون ظرفشویی مانده باید درجه جلادهنده را پایین بیاورید. اگر باز موادی بر روی ظرف ها و درون ظرفشویی است , احتمال دارد به خاطر کیفیت بد مواد شوینده ای باشد که استفاده می کنید و خوب در آب حل نمی شوند, پس آن را عوض کنید. نمایندگی تعمیرات ال جی و نمایندگی مجاز ال جی سلامت دوباره ماشین های لباسشویی شما را می تواند تضمین کند.

لینک مرتبط ال جی


ن : المیرا
ت : سه شنبه 4 ارديبهشت 1397
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)