تبلیغات شما اینجا پکیج تصفیه فاضلاب طراحی سایت
بستن تبلیغات [X]
علت برق داشتن ظرفشویی و لباسشویی

درصورتی که آب و برق در کنار یکدیگر قرار گیرند، فاجعه بزرگی رخ می دهد طوری که درصورتی که در این اتفاق، شخصی نیز حضور داشته باشد، احتمال مرگ برای وی خیلی است.

در این بین آنچه جالب است این موضوع است که در دستگاه لباسشویی و ظرفشویی، آب و برق همزمان استفاده می شود و هیچ خطری فرد را تهدید نمی کند چون میزان ایمنی در ساخت و طراحی این وسایل بیشتر است. با این حال عقل حکم می کند که در موقع استفاده از دستگاه ظرفشویی و لباسشویی، خودمان جانب احتیاط را حفظ کنیم چون با کمال تاسف در برخی موارد مشاهده شده که بدنه این دو وسیله، برق دارد و خطر جانی برای فرد رخ می دهد.

برند تعمیرگاه مجاز ال جی به اندازه ای در دنیا و ایران شناخته شده است که نیازی به معرفی ندارد. بسیاری از کشورها محصولات ال جی را به منزله لوازم خانگی مرغوب به فروش می رسانند. تعمیرگاه مجاز ال جی در ایران آماده ارائه خدمات به همه هموطنان عزیزمان است و خدمات پس از فروش ال جی را پشتیبانی می کند. یکی از کارهایی که نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران و کرج انجام می دهد تعویض قطعات محصولات ال جی است.

این تعویض ها کاملا با قطعات اورجینال و اصلی شرکت ال جی صورت می گیرد و جنس بدلی به کار نمی رود قطعات محصولات ال جی هم از نظر سخت افزاری و هم از نظر نرم افزاری دارای کیفیت ویژه ای هستند که در قطعه های بدلی موجود نیست. این تمایز در تعمیرگاه مجاز ال جی به قدری از سایر محصولات شاخص است که به آن چشم نوازی خاصی بخشیده است.

۱- هم دستگاه لباسشویی و هم دستگاه ظرفشویی، دارای سیم کشی گراند می باشند که باید به لوله فاضلاب یا ستون آهنی خود ساختمان وصل شود پس دقت کنید که به هیچ عنوان سیم گراند را به لوله آب وصل نکنید.

۲- در داخل دستگاه ظرفشویی، المنت یا هیتر وجود دارد که به کمک برق، سبب تولید گرما می شود حال درصورتی که این قطعه فرسوده شده باشد، امکان اتصالی برق با آب وجود دارد.

۳- درصورتی که دستگاه لباسشویی یا ظرفشویی دچار نشتی آب شده باشد، امکان برق گرفتگی رخ خواهد داد.

تخصص نمایندگی تعمیرات ال جی در حوزه تعمیرات لباسشویی ال جی و تعمیرات ساید بای ساید و تعمیرات ظرفشویی ال جی است و همه قطعاتی که در انبارهای نمایندگی موجود است برای استفاده داخلی تکنیسین ها و مهندسان بوده و به هیچ نحوی قطعات به صورت جداگانه به مشتری داده نمی شود.

۴- سیم کشی وسیله باید کنترل شود چون در صورتی که سیم های دستگاه خراب شده باشد یا روکش آن ها از بین رفته باشند، این احتمال وجود دارد که برق گرفتگی رخ دهد.

۵- در مورد موتور بدنه نیز باید بیان کرد که هم زمانی که موتور نیم سوز شده و هم زمانی که موتور به بدنه وصل شده باشد، خیلی خطرناک خواهد شد چون خطر برق گرفتگی زیاد می شود.

۶- قسمت پریز برق را کنترل کنید در صورت خراب بودن پریز برق و یا در صورتی که در محل پریز برق، آب پاشیده شده باشد، در زمان جریان برق اتصالی رخ خواهد داد.

۷- دوشاخه دستگاه لباسشویی و دستگاه ظرفشویی را کنترل کنید در صورت زنگ زدگی در دو شاخه، خراب بودن و یا حتی در صورت از بین رفتن روکش سیم ها در این قسمت، در زمان اتصال به پریز برق، جریان برق اتصالی پیدا کرده و برق وارد بدنه دستگاه ظرفشویی و دستگاه لباسشویی می شود.

نمایندگی تعمیرات ال جی در ایران همه محصولات ال جی را حمایت می کند و برند تعمیرگاه مجاز ال جی را به منزله برندی نمونه برای همه خانواده های ایرانی پیشنهاد می نماید. طبق آمار موجود همه مصرف کنندگان این برند از محصولات آن رضایت کامل را دارند و کارکرد و کیفیت آنها را در مقایسه با سایر برندها باکیفیت می دانند.

تعمیرگاه مرکزی ال جی دارای مجوز رسمی و پروانه کسب معتبر از اتحادیه فروش محصولات خانگی است و کادری مجرب دارد که آموزش های ویژه ای را برای تعمیرات و کار با محصولات ال جی سپری کرده اند و آماده ارائه خدمات و تعمیر و نگهداری انواع محصولات لوازم خانگی نمایندگی رسمی ال جی می باشند.

منبع: نمایندگی تعمیرات ال جی:: برچسب ها : نمایندگی تعمیرات ال جی , نمایندگی رسمی ال جی , خدمات پس از فروش ال جی , شماره تلفن نمایندگی ال جی , تعمیرگاه مرکزی ال جی , تعمیرگاه مجاز ال جی ,
ن : المیرا
ت : يکشنبه 12 آذر 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)