شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

نمایندگی های مجاز

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

فعالیتهای شرکت LG

شرکت ال جی یکی از بهترین برندهای فناوری است که آمیزه تکنولوژی و کیفیت را می توانید در هر یک از محصولات این شرکت معروف ببینید. بخش الکترونیک شرکت ال جی این شرکت پیشرفت فوق العاده زیادی نسبت به رقبا داشته است. معرفی سری قدرتمند و فوق‌العاده جی در ابتدای سال ۲۰۱۳ و همچنین معرفی یکی از خوش قیمت ترین تبلتهای حال حاضر یعنی تبلت جی پد هم نشان از اراده بالا الجی، در تسخیر دوباره بازار دارد.

شرکت ال جی یکی از بهترین برندهای فناوری است که آمیزه تکنولوژی و کیفیت را می توانید در هر یک از محصولات این شرکت معروف ببینید. بخش الکترونیک شرکت ال جی این شرکت پیشرفت فوق العاده زیادی نسبت به رقبا داشته است. معرفی سری قدرتمند و فوق‌العاده جی در ابتدای سال ۲۰۱۳ و همچنین معرفی یکی از خوش قیمت ترین تبلتهای حال حاضر یعنی تبلت جی پد هم نشان از اراده بالا الجی، در تسخیر دوباره بازار دارد.

همچنین در بخش ها دیگر نیز شاهد حضور یخچال،تلویزیون، گجت های پوشیدنی و… بودیم که با استقبال بی‌نظیری رو به‌ رو شد.خدمات پس از فروش ال جی همیشه بهترین بوده است.

ال ‌جی الکترونیکس شرکتی الکترونیکی کره ای و چند ملیتی است. این شرکت از شرکت های بزرگ در زمینه الکترونیک و فناوری اطلاعات شناخته می‌شود.

تاریخچه شرکت ال جی

اول اکتبر ۱۹۵۸ در کشور کره جنوبی، شرکتی تاسیس گردید که نام گلداستار را برای خود برگزیده بود. گلداستار توسط Koo In-Hwoi تاسیس گردید و عمده فعالیت این شرکت روی لوازم خانگی متمرکز شده بود. به طوری که گلداستار اولین محصولات الکترونیکی کشور کره جنوبی را تولید کرد که شامل اولین رادیو، تلویزیون، یخچال و دستگاه‌های تهویه مطبوع (همان کولر خودمان!) می‌بود. در مارس ۱۹۸۶ اولین شعبه خارجی گلداستار در نیویورک افتتاح گردید. اما بحث تاسیس گلداستار پیچیده‌تر از تصور است، و در ابتدا Koo In-Hwoi شرکتی برای تولید مواد شیمیایی با نام Lucky را در سال ۱۹۴۷ افتتاح کرد. ۵ سال بعد Hwoi به فکر تاسیس یک شرکت الکترونیکی افتاد و این شرکت در این سال آغاز به کار کرد. نکته بسیار جالب توجه تولید و عرضه محصولات الکترونیکی با مارک‌تجاری Lucky است، اما مدتی بعد این محصولات با مارک‌تجاری گلداستار تولید گردیدند (از نظر تغییر نام رکوددار است!).

LG 회사

در سال ۱۹۵۸ اتفاق عجیبی در تاریخ صنعت کره جنوبی رخ داد و آن اتفاق، ادغام شرکت‌های Lucky و Goldstar بود! بله، یک شرکت ساخت قطعات پلاستیکی و یک شرکت ساخت لوازم الکترونیکی با یکدیگر ادغام شدند. همانطور که می‌دانید تمام لوازم‌خانگی نیاز به یک خانه امن برای قطعات داخلی خود دارند و چه‌چیز بهتر از قاب پلاستیکی!

این ادغام سبب پیشرفت و سرعت گرفتن روند تولید لوازم خانگی گلداستار گردید.

شاید بپرسید ال‌جی کجاست!

شرکت ال جی، سه سال پس از ادغام این دو شرکت در سال ۱۹۹۵ شکل گرفت و نام LG برگرفته از ابتدای نام Lucky و Goldstar و همچنین تداعی‌کننده شعار شرکت یعنی Life’s Good بوده است. LG هم اکنون دومین تولیدکننده تلویزیون (پنل، LED ،LCD) و سومین تولیدکننده گوشی‌های موبایل در جهان است و همچنین بیشترین میزان فروش درایوهای نوری را در اختیار دارد.

فعالیتهای شرکت LG

بخش سرگرمی های خانگی

بخش سرگرمی های خانگی شرکت ال جی به تولید و عرضه تلویزیونهای پلاسما و ال سی دی، تلویزیونهای هوشمند ال جی تحت عنوان LG Smart TV و پانلهای OLED، حافظه های فلش، پخش کننده های بلوری و دی وی دی، سینمای خانگی، مانیتورهای تخت و درایو های CD و DVD برای کامپیوترهای خانگی و پحش کننده های شخصی می پردازد. از اکتبر سال ۲۰۱۰ بخش سرگرمی های خانگی با بخش تجاری شرکت ادغام شد.

بخش ارتباطات موبایل

بخش ارتباطات موبایل شرکت ال جی به تولید گوشی های موبایل، کامپیوترهای شخصی و تجهیزات ارتباطی می پردازد. گوشی های موبایل ال جی برای کار در شبکه های CDMA در سرتاسر دنیا طراحی و ساخته شده اند. همچنین نسخه های بدون قرارداد (unlocked) از گوشی های ال جی قابلیت کار با هر شبکه GSM در سطح جهان را دارا هستند. ال جی در سال ۲۰۱۰ با فروش ۱۱۶.۷ میلیون دستگاه موبایل توانست ۸.۴ درصد بازار را به دست بیاورد.

بخش لوازم خانگی ال جی

بخش لوازم خانگی این شرکت به تولید یخچال، ماشین لباس شویی، اجاق و فرهای میکروویو، جاروبرقی و همچنین موتورهای الکتریکی و کمپرسور می پردازد. فروش بخش لوازم خانگی ال جی در سال ۲۰۰۷ به ۱۱.۸ تریلیون وون کره جنوبی رسید که ۲۹ درصد درامد کل شرکت را در بر می گرفت. ۳۵ درصد سود حاصل از فروش لوازم خانگی ال جی از بازار امریکای شمالی به دست آمد. ما تعمیرات لوازم خانگی ال جی را برای شما ضمانت می کنیم

بخش تهویه هوا و راهکارهای انرژی

در این بخش شرکت ال جی به تولید دستگاه های تهویه هوا و لامپهای ال ای دی می پردازد.

نام برند ال‌جی از واژه Lucky Goldstar لاکی گلداستار یعنی نام ابتدایی این شرکت، گرفته شده است. اما ال جی، یک شعار نیز دارد!Life’s Good شعار این شرکت به معنی ، زندگی خوب یا زندگی خوب است، بوده که در نوع خود جالب است و به نوعی به امیدواری اشاره دارد! اما بد نیست که نام کره ای و اصلی این کمپانی به زبان کره ای را بدانید، در جواب باید گفت: 법인 نام کره ای این کمپانی است!

نگاهی به مهمترین فعالتی های شرکت ال جی در طول سالیان

۱۹۵۸: شرکت ال‌جی کنونی با عنوان شرکت گلداستار (GoldStar) تأسیس شد!

۱۹۵۹: تولید اولین رادیو کره ای! ۱۹۶۲: اولین تلفن کره ای را تولید کرد!

۱۹۶۵: اولین یخچال کره ای را معرفی کرد!

۱۹۶۶: اولین تلویزیون سیاه و سفید کره‌ای را تولید کرد!

۱۹۶۸: اولین تهویه مطبوع کره‌ای را ساخت! همچنین اولین شعبه خود را در خارج از کشور در نیویورک تاسیس کرد.

۱۹۷۸: اولین نمایندگی فروش خود را در ایالت متحده تأسیس نمود.

۱۹۸۱: اولین تلویزیون رنگی را در کره تولید کرد!

۱۹۸۹: تاسیس یک مرکز تحقیقات فناوری مورد تایید وزارت علوم و فناوری!

۱۹۹۲: با گلدستار و گلدات ارتباطات ادغام شد و برای اولین بار در کره مرکز فناوری اطلاعات توسط ال جی تاسیس شد!

۱۹۹۵: این شرکت، به ال‌جی الکترونیکس تغییر نام داد.

۱۹۹۷: اولین تلفن همراه دیجیتال CDMA برای Ameritech و GTE در امریکا ساخته شد. ال‌ جی گواهی UL را در ایالات متحده از آن خود کرد.

١٩٩٨: ساخت اولین تلویزیون پلاسمای ۶٠ اینچی در جهان توسط ال جی

شرکت ال جی در قرن جدید

۲۰۰۰: تولید اولین یخچال اینترنتی در جهان

۲۰۰۱: تلفن همراه GSM به روسیه، ایتالیا و اندونزی صادر شد.

۲۰۰۲: ال‌جی به دو بخش LG Electronics و LG Corporation تقسیم شد. صادرات تلفن‌های همراه GPRS رنگی به اروپا آغاز شد.

۲۰۰۳: ال‌جی به بازار گوشی تلفن همراه GSM در اروپای شمالی و خاورمیانه راه پیدا کرد!

۲۰۰۴: ساخت اولین تلویزیون LCD تجاری ۵۵ اینچی در جهان و ساخت اولین تلویزیون پلاسمای ٧١ اینچی در جهان

۲۰۰۵: به عنوان چهارمین برند برتر در بازار تلفن همراه در سراسر جهان معرفی شد

۲۰۰۶: ال‌جی Chocolate، اولین تلفن همراه از سری Black تلفن‌های پیشرفته معرفی شد و ساخت اولین پلاسمای تک لایه ۶٠ اینچی HD PDP و تلویزیون LCD ١٠٠ اینچی، توسط الجی در این سال صورت گرفت!

۲۰۰۸: اولین بلوتوث هدست ترکیبی موبایل معرفی شد.

۲۰۰۹: به عنوان سومین برند برتر در زمینه تولید تلفن همراه در بازار جهانی برگزیده شد! همچنین اولین گوشی اندرویدی خود را یعنی اپتیموس کیو را ساخت!

۲۰۱۰: LG OPTIMUS 2X، اولین و سریع‌ ترین گوشی هوشمند دوهسته‌ای تولید شد!

۲۰۱۱: LG Revolution، اولین گوشی هوشمند ال‌جی با پشتیبانی از شبکه ۴G معرفی و پس از آن Optimus LTE، پرفروش‌ترین گوشی هوشمند ۴G ال‌جی اعلام شد!

۲۰۱۲: تولید گوشی نکسوس ۴ با همکاری گوگل

۲۰۱۳: تولید سوپر فون ها الجی جی ۲ و نکسوس ۵، نخستین تلویزیون oled جهان را روانه بازار کرد و تبلت خوش قیمت جی پد را معرفی کرد.

۲۰۱۴ : تولید سوپر فون الجی جی ۳ تولید رادیو شرکت ال‌جی کنونی با عنوان شرکت گلداستار در سال ۱۹۵۹ میلادی بود که با تولید اولین رادیو کره‌ای به عنوان پیام آور آغاز صنعت الکترونیک در کره شناخته شد! اولین رادیو ال جی یک انقلاب بزرگ در جهان ایجاد کرد!

تولید تلفن

چالش بعدی گلد استار تلفن بود!

پس از موفقیت در تولید رادیو در سال ۱۹۶۲ گلد استار تصمیم به تولید تلفن گرفت و همچون رادیو اولین تلفنان کمپانی نیز یک انقلاب بزرگ در دنیا ایجاد کرد و همین تلفن بود که زمینه ساخت تولید موبایل ها را فراهم کرد!

این شرکت با تولید تلفن سود بسیار خوبی بدست آورد!

اولین تلفن ال جی

بعد از تولید این تلفن، کمپانی گلداستار باز هم تلفن ها دیگر نیز تولید کرد، اما هیچ یک به اندازه اولین تولیدش موفق نبود و این کمپانی دیگر به سمت تولید تلفن نرفت!

اما بعد ها شاهد تولید تلفن همراه از این کمپانی بودیم که در ادامه به آن خواهیم پرداخت!

تولید لوازم خانگی (یخچال و ماشین لباس شویی و …)

گلد در ماه آوریل ۱۹۶۵ اولین یخچال کره ای (نام مدل: GR-120) توسط کمپانی گلد استار تولید شد! ابتدا محصول آزمایش این یخچال به بازار آمد و پس از اینکه موفقیت کسب کرد، تولید انبوه یخچال آغاز شد! این یخچال امکاناتی خوب و جالبی همچون تنظیم کننده دما و بخش فریزر داشت!

چند دهه بعد از تولید موفق یخچال، ال جی به سراغ ماشین لباس شویی نیز رفت و مدل ها زیادی را نیز در این زمینه ارائه کرد! تولید یخچال برای گلد استار سود بسیاری را به ارمغان آورد، پس از آن تا سال ۱۹۹۵ نیز تولید یخچال ها به صورت عادی پیش می رفت! اما بعد از تغییر نام به ال جی الکترونیک، این کمپانی تمرکز بیشتر به خرج داد و یخچال ها بسیار بیشتر و بهتری را روانه بازار کرد!

لوازم خانگی ال جی

اما در تولید ماشین لباس شویی ابتدا این کمپانی،

آنچنان موفق نبودولی رفته رفته،

شاهد تولید ماشین لباس شویی ها خوبی بود که اوج اون در اوایل قرن بیست و یکم بود،

یعنی زمانی که گلد استار به ال جی الکترونیکس تغییر نام داد!

تولید تلویزیون

تولید تلویزیون یکی از بخش ها موفق ال جی از گذشته تا کنون بوده است!

ورود به تولید گوشی ها اندرویدی

ال‌ جی با نام اپتیموس وارد دنیای گوشی‌های هوشمند اندرویدی شد!

محصولی به نام اپتیموس کیو،

اولین دستگاه اندرویدی این کمپانی کره‌ای بود

که نسبت به رقبا، کمی دیر تر وارد دنیا اندروید شد.

همین ورود دیر و عدم تمرکز کافی بر تولید گوشی‌ های هوشمند سبب شد

تا ال‌ جی در آن برهه زمانی از رقبا عقب بیفتد

و کاربران به عنوان یک سازنده مطرح اسمارت‌فون بر رویش حساب باز نکنند.

ال‌ جی داشت به راحتی از رقبا شکست می خورد!

اما قصد نداشت به این راحتی قافیه را رها کرده و نظاره‌ گر سایر رقبا باشد،

دست به کار شد و محصولاتی چون اپتیموس G و G Pro را روانه بازار کرد

تا به کمک آن‌ها نام و نشانی به دست بیاورد.

اما این مدل‌ها برای مطرح شدن کافی نبودند

و ال‌ جی به سراغ رده نکسوس و گوشی‌ها دیگر رفت

و با برداشتن نام اپتیموس از روی گوشی‌ هایش،

اراده کرد تا عدم موفقیت در رده هوشمندها را نیز از روی پیشانی‌اش بردارد.

این کمپانی با تولید گوشی ال جی جی ۲ توانست دوباره به اوج بازگردد

و با تولید این گوشی توانست، طرفداران زیادی برای خود دست پا کند!

شرکت ال جی

ال جی در آخرین قدم محصول فوق العاده G3 را تولید کرده

و قصد دارد تا با این سوپر فون هوشمند خود را به اوج برساند!

این حقیقت بر هیچکس پوشیده نیست که نمایندگی تعیمرات ال جی یکی از بزرگترین کمپانی ها جهان است! این کمپانی دارای بیش از ۸۲ هزار کارمند است که همه آنها برای پیشرفت این کمپانی تلاش می کنند

برای خرید بهترین ماشین لباسشویی به چه نکته هایی باید توجه کنید

برای خرید بهترین ماشین لباسشویی به چه نکته هایی باید توجه کنید , ماشین ‌های لباسشویی در حال حاضر از تنوع خیلی زیادی برخوردار می باشند. این موضوع اهمیت آگاهی کافی موقع خرید را بیشتر می کند.

خرید ماشین لباسشویی به خاطر زیاد بودن مدل ‌های آن در بازار می ‌تواند یکی از دشوارترین خریدها باشد؛ اما در صورتی که نیازهای اساسی خود را معین کنید و بدانید دقیقا دنبال چه نوع ماشین لباسشویی با چه امکاناتی می باشید, کار آسانی را پیش رو دارید. در این نوشته نمایندگی تعمیرات ال جی شما را با انواع ماشین‌ لباسشویی و امکانات آن ها آشنا می ‌کند تا انتخاب راحتی داشته باشید.

برای خرید بهترین ماشین لباسشویی به چه نکته هایی باید توجه کنید , ماشین ‌های لباسشویی در حال حاضر از تنوع خیلی زیادی برخوردار می باشند. این موضوع اهمیت آگاهی کافی موقع خرید را بیشتر می کند.

خرید ماشین لباسشویی به خاطر زیاد بودن مدل ‌های آن در بازار می ‌تواند یکی از دشوارترین خریدها باشد؛ اما در صورتی که نیازهای اساسی خود را معین کنید و بدانید دقیقا دنبال چه نوع ماشین لباسشویی با چه امکاناتی می باشید, کار آسانی را پیش رو دارید. در این نوشته نمایندگی تعمیرات ال جی شما را با انواع ماشین‌ لباسشویی و امکانات آن ها آشنا می ‌کند تا انتخاب راحتی داشته باشید.

تعمیرات حرفه ای را با نمایندگی ال جی و با خدمات پس از فروش ال جی ما تجربه کنید.

ظرفیت ماشین لباسشویی

نخستین مولفه ای که بایست به آن دقت داشته باشید ظرفیت ماشین لباسشویی است. بایست ماشینی را انتخاب کنید که ظرفیت آن هماهنگ با تعداد افراد خانواده باشد. در صورتی که تنها یا با همسر خود زندگی می‌کنید, یک ماشین با ظرفیت پنج کیلو جواب‌گوی نیاز شما خواهد بود؛ اما در صورتی که تعداد افراد خانواده شما بیش از سه نفر است بایست به فکر ماشینی با ظرفیت بالای هفت کیلو باشید. در خانواده های سنتی که تعداد اعضای خانواده زیاد است غالبا خرید ماشین لباسشویی با ظرفیت ۹.۵ کیلوگرم امری نرمال است.

نکته دیگری که بایست مدنظر داشته باشید این است که چندوقت یک‌بار قرار است از ماشین لباسشویی خود استفاده کنید. بیشتر مردم غالبا هر روز از ماشین لباسشویی استفاده نمی‌کنند؛ اما ماشین های جدید مجهز به آیتمی به نام Quick wash یا شستشوی سریع می باشند که مناسب استفاده روزانه می باشند. در صورتی که قصد استفاده روزانه از ماشین دارید, جهت یک فرد مجرد یا یک زوج, ماشینی با ظرفیت پنج کیلو کفایت می‌کند. جهت استفاده خانواده های پرجمعیت‌تر نیز چون در استفاده روزانه حجم لباس ها کمتر است, ظرفیت ۶.۸ تا ۷ کیلوگرم کافی خواهد بود. مشخصات زیر شما را در انتخاب صحیح ظرفیت ماشین لباسشویی کمک می ‌کند.

خرید بهترین ماشین لباسشویی

جهت استفاده تعداد اعضای خانواده یک یا دو نفره, ظرفیت موردنیاز شش کیلوگرم با گنجایش لباس ها

 • دو پیراهن
 • دو شلوار جین
 • یک ملحفه
 • دو حوله کوچک
 • دو روبالشی

جهت استفاده تعداد اعضای خانواده سه نفره, ظرفیت موردنیاز هفت کیلوگرم با گنجایش لباس ها

 • سه پیراهن
 • سه شلوار جین
 • یک ملحفه
 • دو حوله کوچک
 • دو روبالشی

جهت استفاده تعداد اعضای خانواده چهار نفره, ظرفیت موردنیاز هشت کیلوگرم با گنجایش لباس ها

 • چهار پیراهن
 • سه شلوار جین
 • یک ملحفه
 • سه حوله کوچک
 • سه روبالشی

جهت استفاده تعداد اعضای خانواده پنج نفر و بیشتر, ظرفیت موردنیاز ده کیلوگرم با گنجایش لباس ها

 • سه پیراهن
 • سه شلوار جین
 • دو ملحفه
 • شش حوله کوچک
 • شش روبالشی

اندازه ماشین لباسشویی

از نظر سایز, ماشینی که می خرید بایست در بخشی که در خانه برای آن در نظر گرفته شده جا شود. ماشین ‌های لباسشویی عموما ۲۷ اینچی می باشند؛ جهت نصب درست ماشین لباسشویی بایست ۶ اینچ فضا در پشت آن نیز در نظر گرفته شود. چنانچه ماشین لباسشویی با درب از بالا را ترجیح می ‌دهید بایست دقت داشته باشید که پیشخوان یا کابینت مانع باز شدن در آن نشوند. در باره ماشین ‌های درب از جلو هم دقت کنید که درب ماشین از کدام سمت باز می گردد؛ چون در صورتی که جای قرارگیری ماشین مثلا کنار دیوار باشد, باز نشدن کامل در سبب سختی فرآیند ورود و خروج البسه خواهد شد.

ماشین لباسشویی خودکار یا نیمه خودکار

در ماشین‌ های لباسشویی خودکار کافی است آب و برق ماشین را وصل کنید, پودر رختشویی را بیفزایید و ماشین را تنظیم کنید تا شستشو به صورت خودکار صورت گیرد. در این ماشین ها فرآیند شستشو, آب‌گیری و تخلیه با توجه به نیاز صورت می‌گیرد.

در ماشین های لباسشویی نیمه ‌خودکار, بایست شخصا آب را بیفزایید و در صورتی که ماشین دوقلو باشد, جهت استفاده از خشک‌کن, بایست به صورت دستی لباس ها را از لباسشویی بیرون آورده و در خشک‌کن بگذارید. فرق اصلی ماشین های خودکار و نیمه ‌خودکار در فراهم کردن آب آن ها است. اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که با کمبود آب و قطعی گاه و بیگاه آب روبه رو می باشید, لباسشویی تمام‌ خودکار احتمال دارد نتواند به خوبی عمل کند. در چنین مواردی بهترین کار خرید ماشین لباسشویی نیمه‌خودکار است؛ چرا که آب‌گیری در آن یکباره بوده و مثل مدل خودکار نیاز مداوم به منبع آب ندارد.

اندازه ماشین لباسشویی

نوع ماشین لباسشویی خود را انتخاب کنید

به طور کلی دو گروه اصلی ماشین های لباسشویی وجود دارد: درب از جلو و درب از بالا

ماشین های لباسشویی درب از بالا

این نوع ماشین ها دارای درب ورود خروج لباس ها در بخش بالایی ماشین می باشند. غالبا کلیدهای کنترل هم روی پنل بالایی قرار می‌ گیرند؛ ولی در برخی مدل‌ ها این کلیدها در جلوی ماشین گذاشته شده‌اند.

درون این نوع ماشین ها محفظه‌ای بزرگ قرار دارد که آب و هم‌زن را در خود جای می‌ دهد. کار هم‌زن به چرخش درآوردن لباس‌ها جهت پاک کردن آن ها است. برخی ماشین های لباسشویی درب از بالا از نوع HE می باشند که به معنی بازدهی بالای این ماشین ها است. این مدل‌ها فاقد هم‌زن بوده و از حرکت‌دهنده جهت چرخاندن لباس ها استفاده می‌کنند. در این ماشین ها از چرخش به جای پیچاندن لباس جهت پاک کردن آن استفاده می‌شود و خروجی کار خیلی مشابه ماشین های درب از جلو خواهد بود.

از موارد مثبت ماشین های درب از بالا این است که جهت ورود و خروج لباس نیاز به خم شدن ندارید و در صورتی که از مدل‌های بازدهی بالا بخرید ضمن مطلوب بودن میزان پاکی, آب و انرژی کمتری در مقایسه با مدل‌های دارای هم‌زن مصرف خواهید کرد.

تعمیرات حرفه ای را با نمایندگی ال جی و با خدمات پس از فروش ال جی ما تجربه کنید.

هرچند مدل‌های درب از بالا به خاطر آسانی ورود و خرج لباس ها احتمال دارد جهت افراد سالخورده انتخاب بهتری به نظر بیایند, بایست دقت داشته باشید برخی از این مدل ‌ها دارای محفظه های عمیقی می باشند که کار خارج کردن لباس را به مراتب دشوارتر از مدل ‌های درب از جلو می‌ کنند.

از سوی دیگر مدل‌های HE احتمال دارد آب کمتری مصرف کنند, ولی اولا به پودرهای رختشویی ویژه ای نیاز دارند و ثانیا در صورتی که ماشین تشخیص دهد که لباس به اندازه کافی پاک نشده است, آب‌کشی مجدد صورت خواهد گرفت که در این صورت کاهشی در مصرف آب اتفاق نخواهد افتاد.

ماشین های لباسشویی درب از جلو

ماشین های لباسشویی درب از جلو در ده سال اخیر به شدت رواج پیدا کرده‌اند. این نوع ماشین ها به نسبت مدل‌های درب از بالا میزان زیادی از لباس ها را با مصرف انرژی کمتری شستشو می‌کنند. کلیدهای کنترل این مدل‌ها در جلوی ماشین تعبیه می‌شود و فضای روی ماشین قابل استفاده یا پوشانده شدن است.

درون ماشین های درب از جلو محفظه‌ای افقی قرار دارد که با چرخش آهسته لباس‌ها را با لطافت پاک می‌کند. در این مدل‌ها برخلاف مدل‌های درب از بالا نیازی نیست که محفظه پر از آب باشد؛ بلکه آب‌گیری در چند مرحله و متناسب با نیاز صورت می‌گیرد. همینطور به خاطر نبود هم‌زن, امکان گذاشتن البسه بیشتری در ماشین های درب از جلو وجود دارد. کارکرد خشک‌کن در ماشین های درب از جلو وابسته به تعداد دور در دقیقه آن ها است. ماشین هایی که تا ۱۲۰۰ دور در دقیقه چرخش می‌ کنند لباس را در مدت کوتاهی خشک می‌ کنند. این ماشین ها که غالبا گران‌ تر هم می باشند انواع و اقسام تنظیمات را شامل می‌ شوند. در جدول زیر مقایسه اجمالی این دو نوع ماشین لباسشویی را ملاحظه می کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید از تعمیرات لباسشویی ال جی مشاوره بگیرید.

منبع: http://bit.ly/2tfetAb

چگونه کیفیت لباس ها را با ماشین لباسشویی حفظ کنیم؟

چگونه کیفیت البسه را با ماشین لباسشویی حفظ کنیم؟ هیچ چیزی به اندازه یک لباس پاک در روحیه آدم موئر نیست, ولی کاری هم به اندازه شستن جهت لباس زیان آور نمی باشد. ولی نباید این جوری باشد—به شرطی که البسه را درست بشویید. در این نوشته مجموعه ای از نکته هایی را که لازم است موقع شستن لباس مراعات کنید را بیان می کنیم.

مواردی که در ماشین لباسشویی باید رعایت کنید

حتماً البسه را در آب سرد بشویید. به کار گیری از آب سرد به معنای پاک نشدن البسه نیست.

امکاناتی نظیر Ecobubble, که در خیلی از ماشین های لباسشویی ال جی پیدا می شود,

پودر رختشویی را پیش از آغاز دور شستشو حل می کنند.

به این ترتیب, مواد شوینده به صورت کامل تری جذب پارچه می شوند,

و بدون «پختن» البسه لکه ها را از آنها می زدایند.

و البته به کار گیری از آب سرد, به کم شدن هزینه های گاز و برق هم یاری می رساند.

چگونه کیفیت البسه را با ماشین لباسشویی حفظ کنیم؟ هیچ چیزی به اندازه یک لباس پاک در روحیه آدم موئر نیست, ولی کاری هم به اندازه شستن جهت لباس زیان آور نمی باشد. ولی نباید این جوری باشد—به شرطی که البسه را درست بشویید. در این نوشته مجموعه ای از نکته هایی را که لازم است موقع شستن لباس مراعات کنید را بیان می کنیم.

مواردی که در ماشین لباسشویی باید رعایت کنید

حتماً البسه را در آب سرد بشویید. به کار گیری از آب سرد به معنای پاک نشدن البسه نیست.

امکاناتی نظیر Ecobubble, که در خیلی از ماشین های لباسشویی ال جی پیدا می شود,

پودر رختشویی را پیش از آغاز دور شستشو حل می کنند.

به این ترتیب, مواد شوینده به صورت کامل تری جذب پارچه می شوند,

و بدون «پختن» البسه لکه ها را از آنها می زدایند.

و البته به کار گیری از آب سرد, به کم شدن هزینه های گاز و برق هم یاری می رساند.

خدمات پس از فروش ال جی به شما سفارش می کند حتما از تنظیمات متناسب با پارچه استفاده کنید. در صورتی که پارچه های ظریف تر با به کار گیری از تنظیمات طراحی شده جهت پارچ های ضخیمی نظیر حوله ها شسته شوند, خیلی زود فرسوده می شوند. شوینده های ال جی دارای مجموعه ای از تنظیمات خاص البسه عادی و غیر عادی می باشند, از جمله یک سیستم مراقبت خاص البسه دفع کننده آب نظیرGore-Tex و وضعیت Wool Care که از چروکیده شدن البسه پیشگیری و ظاهر و حس واقعی البسه را حفظ می کند. همینطور, لباسشویی های ال جی این امکان را جهت شما فراهم می کنند که پر کاربردترین تنظیمات خود را از طریق وضعیت My Cycle حفظ کنید. برای راهنمایی های بیشتر می توانید با نمایندگی تعمیرات ال جی تماس بگیرید.

مواردی که در ماشین لباسشویی باید رعایت کنید

از موارد مرغوب در ماشین لباسشویی استفاده کنید

نمایندگی ال جی به شما توصیه می کند حتماً از پودرهای رختشویی فاقد کلر و مواد سفید کننده استفاده کنید.

این کار ضمن رفع لکه ها, درخشش رنگ ها را حفظ می کند.

مایع سفید کننده عادی دارای کلر جهت البسه سفید مناسب است.

حتماً کفش های کتانی, بالش ها, و اسباب بازی های آکنده را بشویید,

اما با به کار گیری از تنظیمات مناسب آنها را خشک کنید.

ماشین های لباسشویی ال جی دارای تنظیمات Rack Dry می باشند که با ملایمت و بدون غلتاندن, این اقلام را خشک می کند.

غلتاندن البسه و پارچه های نامناسب می تواند هم به آنها و همه به خود ماشین لباسشویی صدمه برساند.

حتماً از تنظیماتFreshen Up بهره بگیرید. این دور البسه که قبلاً خشک شده اند را هوادهی می کند و بوهای نامطلوب آنها را می زداید.

حتماً البسه را بلافاصله پس از خشک کردن روی بند آویزان کنید.

این کار چروک و نیاز به اتوکشی را کم می کند—گفتنی است که اطوکشی به پارچه صدمه می رساند زیرا رشته ها را پهن می کند

و آنها را در معرض گرمای زاید, و اغلب شدید, قرار می دهد.

استوانه خیلی از خشک کن های ال جی با احاطه کردن البسه و ملحفه ها توسط لایه ای از هوا, چروک آنها را به کمترین مقدار می رساند.

مواردی که در ماشین لباسشویی نباید انجام دهید

خدمات پس از فروش ال جی به شما توصیه می کند که هرگز جهت از بین بردن لکه های البسه گران قیمت, خطر نکنید.

این کار را بر عهده ماشین لباسشویی و خشک کن بگذارید.

و به باد داشته باشید که هرچه زودتر اقدام کنید, احتمال برطرف شدن کامل لکه ها بیشتر است.

هرگز بیشتر از حد لازم از پودر رختشویی استفاده نکنید.

پودر رخشتویی زاید نه تنها البسه را پاکتر نمی کند, بلکه مشکلاتی را هم در پی دارد.

احتمال دارد مواد شوینده در لابلای پارچه باقی بنظیر و موجب سفت شدن پارچه ها و در نهایت کم شدن عمر آنها شوند.

همچنین با گذشت زمان, احتمال دارد به واسطه کپک زدگی به خود ماشین هم صدمه برسانند.

تازه, به کار گیری از پودر لباسشویی بیشتر از نیاز به منزله ریختن پول های خود در آب است.

هرگز البسه را جهت مدت طولانی تر از نیاز خشک نکنید.

خشک کردن بیش از اندازه موجب چروکیدگی لباس و صدمه دیدن پارچه ها می شود.

همین اصل جهت گرمای بیش از اندازه هم درست است.

پس, به آرامی البسه و ملحفه های خود را بشویید. خیلی از پارچه ها و البسه را می توان با تنظیمات دمایی پایین تر, ایمن تر و ارزان تر به نحوی مطلوب تر خشک کرد.

فضای مناسب برای لباس ها و ماشین لباسشویی

خدمات پس از فروش ال جی به شما توصیه می کند که فضایی که در خانه جهت شستن البسه اختصاص داده اید چه کوچک و چه اتاقی بزرگ و جادار باشد,

با داشتن لوازم مناسب و سازمان دهی اصولی می توانید سختی و دشواری شستن و پاک کردن البسه را کم شدن دهید.

جای شک نیست که فضایی روشن و مرتب می تواند تاثیر مثبتی بر روحیه ما داشته باشد تا کارهای لازم را در آن انجام دهیم.

ماشین لباسشویی خود را ارتقا دهید

نمایندگی ال جی به شما توصیه می کند شاید تا هنگامی که لوازم خانگی قدیمی شما کار می کنند به فکر ارتقای آنها نباشید,

اما هزینه ای که به شما تحمیل می کنند بیشتر از آن چیزی است که فکر می کنید.

لوازم راندمان بالای لباسشوئی را که در هزینه های آب و انرژی صرفه جویی می کنند کنترل کنید.

ماشین های لباسشوئی راندمان بالا می توانند در هزینه قبض برق و آب شما صرفه جویی کنند.

لوازم جدیدی نظیر خشک کن های دارای فن آوری بخار را کنترل کنید که نیاز به اتو کشیدن و خشکشویی را از میان بر می دارند

و در وقت, هزینه و انرژی صرفه جویی می کنند و یا ماشین های لباسشوئی اکوبابل با رده بندی انرژی A+++ را مد نظر بگذارید.

ماشین لباسشویی خود را ارتقا دهید

ماشین لباسشویی و دیگر ماشین ها را روی هم بگذارید

نمایندگی ال جی به شما توصیه می کند با قرار دادن ماشین لباسشوئی و خشک کن درب جلوی خود روی هم در فضا صرفه جویی می کنید

و دیگر نباید نگران کمردرد ناشی از خالی کردن البسه باشید.

کیت های اتصال کار وصل کردن لوازم روی هم را آسان و ایمن می کنند –

و می توانید فضای بدست آمده را جهت سایر تجهیزات لازم نظیر میز تاشو, میز اتو و یا بند رخت جهت خشک کردن استفاده کنید.

رنگ اضافه کنید

اتاق رختشوی خانه مکانی است عالی تا سبک های جدید و هیجان انگیز را آزمایش کرده و رنگ هایی را که شاید جهت لوازم آشپزخانه انتخاب کرده اید, استفاده کنید.

خلاقیت بخرج دهید و لذت ببرید.

از رنگ مرسوم سفید فراتر رفته و ماشین های لباسشوئی و خشک کن قرمز روشن, نارنجی و یا آبی را انتخاب کنید.

این رنگ ها فضای اتاق را دعوت کننده تر ساخته و کار شستن و پاک کردن البسه را کمتر ملالت آور می کنند.

شلوغی ها را مرتب کنید

نمایندگی ال جی به شما توصیه می کند با سازمان دهی و قرار دادن لوازم شستشو بر اساس نوع و مرتب کردن آنها در جایی که می خواهید از آنها استفاده کنید, روش کار خود را ساده و موثر سازید. مثلا می توانید از یک کشو یا قفسه جهت مرتب کردن و قرار دادن سفیدکننده, لکه بر, مواد شوینده و مواد کمک شوینده در کنار ماشین لباسشوئی استفاده کنید. همین کار را جهت نرم کننده و ورقه های خشک کن انجام دهید, اما آنها در کنار ماشین خشک کن بگذارید. کیسه ها یا سطل های جداگانه ای جهت البسه روشن, تیره, ظریف و خشکشویی داشته باشید تا در مرتب سازی اولیه به شما کمک کنند. به کار گیری از یک جعبه یا سطل کوچک جهت جوراب های غیر جفت و یا پول خرد نیز می تواند مفید باشد.

اتوکشی و ارگونومی خانوار

کار شستشوی البسه می تواند از نظر فیزیکی سخت باشد. در صورتی که باید اتو بکشید,

حتماً میز اتو را در ارتفاعی مناسب بگذارید که نیاز به خم شدن نداشته باشد.

به منزله یک قاعده کلی, بالای میز اتو باید هم تراز با بالای ران شما باشد.

همین روش در باره میز تاشو یا کانتر نیز درست است.

نمایندگی تعمیرات لباسشویی ال جی با ارائه ضمانت نامه خدمات پس از فروش ال جی , سایر برندهای معتبر را نیز پشتیبانی می کند و آماده خدمت رسانی می باشد.

منبع: نمایندگی ال جی

چگونه در یخچال فریزر مصرف انرژی را کاهش دهیم؟

چگونه در یخچال فریزر مصرف انرژی را کاهش دهیم؟ , نتایج تازه منتشر شده نشان می دهد که استفاده از مواد تغییر فاز می تواند تا ۸ درصد مصرف انرژی یخچال فریزر را کاهش دهد.

یخچال فریزرها یکی از پراستفاده ترین لوازم خانگی هستند که حداکثر مصرف انرژی را در بین لوازم خانگی دارند. با توجه به این امر, بهبود عملکرد و کاهش مصرف انرژی در این لوازم خانگی خیلی مهم است.

چگونه در یخچال فریزر مصرف انرژی را کاهش دهیم؟ , نتایج تازه منتشر شده نشان می دهد که استفاده از مواد تغییر فاز می تواند تا ۸ درصد مصرف انرژی یخچال فریزر را کاهش دهد.

یخچال فریزرها یکی از پراستفاده ترین لوازم خانگی هستند که حداکثر مصرف انرژی را در بین لوازم خانگی دارند. با توجه به این امر, بهبود عملکرد و کاهش مصرف انرژی در این لوازم خانگی خیلی مهم است.

مواد تغییر فاز, موادی هستند که در دمای تغییر فاز توانایی جذب و آزادسازی مقدار زیادی انرژی را دارند. کاهش نوسانات دمایی و مصرف انرژی در یخچال و فریزر, از دلایل اصلی استفاده از مواد تغییر فاز به عنوان یک سامانه ذخیره انرژی حرارتی است.

در تحقیقاتی که در دانشگاه تربیت مدرس انجام شده, مصرف انرژی یک سامانه یخچال نمایندگی تعمیرات ال جی با کندانسور ذخیره گرما و یک سامانه فریزر دارای مواد تغییر فاز در درون محفظه با دو ماشین یخچال فریزر معمولی مقایسه شده است.

در یخچال بسته دارای مواد تغییر فاز, یک طرف کندانسور قرار می‌گیرد. نتایج, ۸ درصد کاهش مصرف انرژی یخچال را به دلیل افزایش انتقال حرارت با استفاده از مواد تغییر فاز در کندانسور, تنها با افزایش اندکی هزینه را نشان می‌ دهد.

افزون بر این, استفاده از مواد تغییر فاز در درون محفظه فریزر که در هر طبقه قرار گرفته است, منجر به کاهش چشمگیر نوسانات دمایی شده است. نتایج تجربی نشان می‌ دهد مصرف انرژی فریزر ۸ درصد کاهش یافته است.

برای نمایندگی رسمی ال جی همه یخچال فریزر ها و به ویژه برای تعمیرات یخچال فریزر ال جی با ما تماس بگیرید.

بهترین زمان نگهداری مواد غذایی در یخچال فریزر

بهترین زمان نگهداری مواد غذایی در یخچال فریزر

این روزها یخچال فریزر یکی از مهمترین تعمیرگاه مجاز ال جی خانگی و وسیله ای پرمصرف و جدایی‌ناپذیر در هر خانه ای است. چون افزون بر حفظ طراوت مواد غذایی, مانع از فاسد شدن آنها می‌شوند. هر نوع مواد غذایی خدمات پس از فروش ال جی مدت زمان نگهداری مخصوص به خود دارد و پس از آن احتمال دارد کیفیت مطلوبش را از دست بدهد و از ارزش غذایی‌ اش کم شود.

اولین تجربه ساخت یخچال به قرن هفدهم میلادی برمی‌ گردد تعمیرگاه مجاز ال جی ولی تا پیش از سال ۱۸۵۰ چندان کارایی نداشت. در آن زمان جیمز‌ هاریسون که در چاپخانه فعالیت داشت, متوجه تاثیر خنک‌کنندگی اِتِر شد.

او با فشرده‌سازی این گاز نخستین یخچال را اختراع و در کافه‌ای در استرالیا امتحان کرد اما این طرح قابل‌اجرا نبود چون تولید یخ‌ گران تمام می‌شد. البته اختراع یخچال بارها توسط افراد دیگری ادامه یافت تا این که در سال ۱۹۲۲ بالتاز ون پلاتن به این موفقیت دست یافت؛ به‌ طوری که امروز به راحتی می‌توان انواع مواد غذایی را بدون نیاز به خرید روزانه در منزل داشت؛ تعمیرگاه مجاز ال جی مشروط بر این که مدت نگهداری مطلوب شان را بدانیم. در واقع هر نوع مواد غذایی مدت زمان نگهداری مخصوص به خود دارد و پس از آن احتمال دارد کیفیت مطلوبش را از دست بدهد و از ارزش غذایی‌ اش کم شود.

لبنیات

شیر, خامه, ماست: ۳ تا ۵ روز (پس از باز شدن بسته‌بندی) در تعمیرات یخچال فریزر ال جی

پنیر: ۳ تا ۴ هفته در یخچال/ ۳ ماه در فریزر

دوغ: یک هفته در یخچال

کشک: ۳ تا ۴ روز در یخچال

میوه‌ها

میوه‌های قرمز: ۲ روز در یخچال / ۱۲ ماه در فریزر

طالبی: ۴ روز در یخچال

انگور و آلو: ۵ روز در یخچال

هلو و زردآلو: ۱ هفته در یخچال / ۱۲ ماه (خردشده) در تعمیرگاه مرکزی ال جی

آبمیوه‌ها: ۱ هفته در یخچال

سیب: ۲ ماه در یخچال

سبزی‌ها

اوبیا سبز: ۵ روز در یخچال/ ۱۲ ماه در تعمیرگاه مجاز ال جی

قارچ و کلم بروکلی: ۵ روز در یخچال

گل‌کلم و کلم بروکسل: ۶ روز در یخچال

فلفل, پیازچه, تربچه, شلغم, کاهو, گوجه‌فرنگی, کدو مسمایی, خیار و تره فرنگی: ۱ هفته در یخچال

کلم برگ و کرفس: ۲ هفته در یخچال

چغندر: ۳ هفته در یخچال

پیاز: ۳ تا ۴ هفته در یخچال

هویج: ۳ ماه در یخچال/ ۸ ماه در فریزر

سبزی برگی پخته: ۳ تا ۴ روز در یخچال/ ۴ تا ۶ ماه در فریزر

نخودفرنگی: ۶ ماه در فریزر

گوشت, ماهی و تخم‌مرغ

تخم‌مرغ خام: ۳ هفته در یخچال

تخم‌مرغ آب‌پز: ۱ هفته در یخچال

گوشت گوسفند: ۳ تا ۵ روز در تعمیرگاه مرکزی ال جی

۴ تا ۶ ماه در فریزر

گوشت گوساله: ۳ تا ۵ روز در یخچال/ ۸ ماه در فریزر

گوشت چرخ‌کرده: ۵ تا ۶ روز در یخچال/ ۳ ماه در فریزر

ماهی و میگو: ۱ تا ۲ روز در یخچال/ ۳ تا ۴ ماه در فریزر

گوشت پخته: ۳ تا ۴ روز در یخچال

مرغ و ماکیان: ۱ تا ۲ روز در یخچال / ۴ ماه در فریزر

گوشت دودی: ۵ تا ۶ روز در نمایندگی مجاز ال جی

نان و شیرینی

نان باگت: ۳ روز در یخچال/ ۱ هفته در فریزر

نان سبوس‌دار: ۱ تا ۲ روز در یخچال/ ۱ ماه در فریزر

کیک اسفنجی: ۳ روز در یخچال/ ۳ تا ۴ ماه در فریزر

شیرینی تر: ۳ تا ۴ روز در یخچال/ ۲ ماه در فریزر

تارت: ۲ روز در یخچال/ ۲ ماه در فریزر

سایر مواد غذایی

سس کچاپ, خیارشور: ۱ سال (از تاریخ تولید) در تعمیرات یخچال فریزر ال جی

سس مایونز: ۲ ماه (از تاریخ تولید) در یخچال

کره: ۳ هفته (پس از باز شدن بسته‌بندی) در یخچال/ ۴ ماه (در بسته‌بندی اصلی) در فریزر

کنسرو بازشده: ۲ روز در یخچال

مایونز و دسرهای خانگی بر پایه تخم‌مرغ: یک روز در یخچال

سوپ و آش: ۵ تا ۶ روز در یخچال

نکته هایی برای چینش اصولی مواد غذایی در یخچال فریزر

چیدمان مناسب مواد غذایی در تعمیرات یخچال فریزر ال جی

ضرورت چیدمان مواد غذایی در طبقات مختلف یخچال به این دلیل است که هر قسمت, سطح مختلفی از برودت را دارد که ممکن است برای بعضی از مواد غذایی مناسب نباشد.

باید دانست که هر طبقه چه درجه برودتی دارد و مناسب چه مواد غذایی است.

جایخی: ۱۲- تا ۲ درجه سانتی‌گراد/ مناسب برای مواد غذایی منجمد نمایندگی مجاز ال جی

طبقه بالایی: ۰ تا ۲ درجه سانتی‌گراد/ مناسب برای غذاهای پخته, ماست, پنیر تازه, دسرهای شیری, خامه تازه, کنسرو بازشده و تخم‌مرغ

طبقه میانی: ۳ تا ۵ درجه سانتی‌گراد/ مناسب برای سوپ و آش, کمپوت, نان و شیرینی تازه, سس‌های خانگی

خدمات پس از فروش ال جی طبقه پایینی و جامیوه‌ای: ۵ تا ۸ درجه سانتی‌گراد/ مناسب برای انواع پنیرها, کره, شیر, سبزی‌ها و میوه‌ها

در یخچال: نمایندگی تعمیرات ال جی ۷ تا ۸ درجه سانتی‌گراد/ مناسب برای سس‌های آماده, نوشیدنی‌ها

نکته هایی برای چینش اصولی مواد غذایی در یخچال فریزر

در صورتی که بسته‌بندی مواد غذایی آسیب‌دیده, برآمده یا غیرعادی تعمیرگاه مرکزی ال جی باشد یا مواد غذایی بوی نامطبوع و ذرات کپک هر چند جزیی داشته باشد باید از مصرفش اجتناب کرد.

همه مواد غذایی خدمات پس از فروش ال جی باید در ظروف دربسته یا پاکت فریزر بسته‌بندی شوند.

پس از باز کردن بسته‌بندی مواد غذایی تازه مانند ژامبون و پنیر, آنها را در ظرف یا پاکت مناسب بچینید. همچنین باقیمانده کمپوت و کنسرو نیز باید از قوطی خارج شده و در ظرف دیگری نگهداری شود.

بین مواد غذایی در یخچال و فریزر تعمیرگاه مجاز ال جی فاصله قرار دهید تا هوا میانشان جریان داشته باشد.

پیش از چیدن تخم‌مرغ در یخچال نباید آنها را شست.

یک یا دو بار در ماه یخچال را با آب و صابون بشویید و در صورت نیاز با مواد ضدعفونی‌کننده تمیز کنید.

قبل از چیدن بسته‌بندی‌ها در نمایندگی مجاز ال جی , ابتدا آنها را در یخچال بگذارید تا خنک شوند. به این ترتیب فرایند انجماد بهتر انجام می‌گیرد.

برای انجماد بهتر, مواد غذایی را در فویل آلومینیومی و پاکت فریزر مخصوص بچینید و هوای میان آن را کاملا خارج کنید. همچنین فضایی بین بسته‌بندی‌ها بگذارید تا اگر مایعی از آن بیرون آمد, روی دیگر مواد غذایی نریزد.

در هر بسته بیش از ۴ تا ۶ تکه مواد غذایی نگذارید نمایندگی رسمی ال جی و روی بسته را نیز تاریخ بزنید تا بیش از حد مطلوب در فریزر نماند. البته مواد غذایی که زودتر بسته‌بندی شده‌اند را زودتر مصرف کنید.

پاکت‌های وکیوم بدون منفذ نسبت به پاکت‌های معمولی برتری دارند زیرا با چیدن مواد غذایی و خارج کردن هوا, در پاکت کاملا بسته می‌شود.

اگر باز به اطلاعات بیشتر درباره نگهداری یخچال فریزر داشتند با نمایندگی مجاز ال جی در تماس باشید.

منبع: نمایندگی تعمیرات ال جی

علت بوق زدن یخچال فریزر ال جی

علت بوق زدن یخچال فریزر ال جی , ایراد بوق زدن بلند پی در پی و بوق زدن یخچال فریزر های ال جی که با باز کردن درب ماشین رفع می شود بسیار شایع شده. مخصوصا برای ما ایرانی ها که در کشوری خشک و گرم زندگی می کنیم این ایراد افرادی که جدیدا یخچال فریزر ساید بای ساید نه چندان ارزان خود را خریده اند را اذیت می کند و لذت استفاده از ماشین را از آنها می گیرد ولی نگران نباشید که با توجه به تجربه ما که این مشکل به راحتی برطرف می شود.

به شما نیز پیشنهاد می کنیم برای حل ایراد بوق زدن یخچال فریزر ال جی تان از ابتدا تا انتهای این نوشته را مطالعه کنید تا در آخر ایراد شما نیز رفع شود.

علت بوق زدن یخچال فریزر ال جی , ایراد بوق زدن بلند پی در پی و بوق زدن یخچال فریزر های ال جی که با باز کردن درب ماشین رفع می شود بسیار شایع شده. مخصوصا برای ما ایرانی ها که در کشوری خشک و گرم زندگی می کنیم این ایراد افرادی که جدیدا یخچال فریزر ساید بای ساید نه چندان ارزان خود را خریده اند را اذیت می کند و لذت استفاده از ماشین را از آنها می گیرد ولی نگران نباشید که با توجه به تجربه ما که این مشکل به راحتی برطرف می شود.

به شما نیز پیشنهاد می کنیم برای حل ایراد بوق زدن یخچال فریزر ال جی تان از ابتدا تا انتهای این نوشته را مطالعه کنید تا در آخر ایراد شما نیز رفع شود.

ایراد بوق زدن یخچال فریزر

در زمان های خاصی در نمایندگی تعمیرات ال جی طول روز شما از یخچال فریزر خود بوق زدن و تق تق کردن مداوم و برخی مواقع بلندی شبیه به بوق زدن موتور سیکلت های قدیمی به گوشتان می رسد.

این اتفاق با باز کردن درب یخچال فریزر یا فریزر به سرعت قطع می شود.

در این حالت کاری که برای تشخیص ۱۰۰ درصدی علت ایراد باید انجام دهید

این است که درب فریزر را خیلی سریع باز کنید

و در این حال شما حدود ۱ تا ۳ ثانیه قبل از قطعی بوق زدن فرصت دارید

تا تشخیص دهید که منبع بوق زدن از کجاست.

در صورتیکه نمایندگی رسمی ال جی بوق زدن از سمت درون فریزر و دیواره ی پشتی آن می آمد

و با باز شدن درب فریزر یا یخچال فریزر بوق زدن به سرعت قطع می شد

به احتمال زیاد راهکار ایراد پیش آمده را می توانید در همین نوشته نمایندگی مجاز ال جی پیدا کنید.

علت بوق زدن یخچال فریزر ال جی

موارد فنی درباره ایراد بوق زدن یخچال فریزر فریزر

خب تعمیرگاه مجاز ال جی قضیه از این قرار است که یخچال فریزر فریزر های جدید که اصطلاحاً برفک نمی زنند از دو عدد فن درون آنها استفاده کردند.

به این صورت که ماده خنک کننده ای که درون لوله های یخچال فریزر شما وجود دارد به وسیله فن اول ( که علت ایراد شما همین فن است) به خاطر بودن هوای گرم درون یخچال فریزر گرم می شود و کار این فن, سرعت دادن به این چرخه برای کمک به روند ضد برفک است.

این فن تعمیرگاه مرکزی ال جی به زبان انگلیسی به evaporator معروف است

چون باعث تبخیر شدن مایع درون لوله های یخچال فریزر می شود.

بنابراین به صورت مختصر این فن گرما را از هوای درون یخچال فریزر شما گرفته

و به کمک لوله کشی یخچال فریزر و ماده درون آن به بیرون از یخچال فریزر هدایت می کند

که با نمایندگی تعمیرات ال جی تکرار چندین و چندین باره این فرآیند فضای درون یخچال فریزر خنک می شود.

در این بین فن دومی که در بیرون از فضای یخچال فریزر و در پشت وجود دارد که به آن condenser می گویند چرا که وظیفه ی فشرده ساختن و برگرداندن ماده ی تبخیر شده ی درون لوله های تعمیرات یخچال فریزر ال جی به حالت مایع به کمک کمپرسور یخچال فریزر را دارد. این فن غالبا دردسر چندانی ایجاد نمی کند نمایندگی مجاز ال جی به جز اینکه هر چند سال یکبار می توانید آن را روغن کاری کنید تا علاوه بر چند برابر شدن عمر مفید آن بوق زدنش نیز به طرز قابل توجهی کاهش یابد شکل زیر به صورت ساده این فرایند را نشان می دهد.

حل ایراد بوق زدن یخچال فریزر ال جی

راهکار اول ایراد بوق زدن یخچال فریزر

این راهکار ساده ترین و سریع ترین نمایندگی تعمیرات ال جی و در عین حال شیوه ای مجانی برای برطرف کردن این ایراد است.

یخچال فریزر را خاموش کرده و همه مواد غذایی درون آن را به یخچال فریزر دیگری انتقال دهید.

حالا به مدت حداقل یک یا دو روز یخچال فریزر را خاموش نگه دارید

و صبر کنید خدمات پس از فروش ال جی تا برفک و یخ موجود بر روی پره های فن اول و رادیاتور آب شوند.

دقت کنید که در این مدت از سشوار نیز می توانید برای تسریع این فرایند کمک بگیرید,

نمایندگی تعمیرات ال جی تذکر می دهد که استفاده از سشوار در نزدیکی برد اصلی یخچال فریزر و گرم کردن بیش از حد آن هزینه ی بالایی را برایتان می تراشد.

راهکار دوم ایراد بوق زدن یخچال فریزر

در این شیوه تعمیرکارها غالبا به حسگر ترموستات یخچال فریزر شما مضنون می شوند

که قیمت کمی دارد و شرکت ال جی به آسانی با اتصال دو سیم ساده عوض می شود.

اما در عین حال می بایست با خدمات مشتریان تماس بگیرید

چرا که با باز و بسته کردن خود سرانه قسمت های مختلف یخچال فریزر باعث از دست دادن گارانتی ماشین خود می شوید.

در صورتی که با انجام دادن این مرحله باز هم ایراد رفع نشد تعمیرگاه مرکزی ال جی به سراغ راهکار سوم می رود.

راهکار سوم ایراد بوق زدن یخچال فریزر

در این حالت که بدترین مورد ایجاد شده است, مغز تعمیرات یخچال فریزر ال جی شما که همان برد الکترونیکی آن است ایراددار شده است و راهکاری جز عوض کردن آن نیست, البته تعمیرکار الکترونیک کاربلد در ایران غالبا خیلی کم پیدا می شود و در صورت بودن هم, پیدا کردن قطعه های الکترونیکی یدکی برای برد الکترونیکی در کشور ایران نزدیک به محال است.

بنابراین شما مجبور به خرید برد الکترونیکی جدیدی می شوید

که چیزی کمتر از یک میلیون تومان برای شما خرج برمی دارد.

به هرحال چیزی که اولویت دارد آن است که دلیل و علتی که باعث این ایراد شده را بیابید.

این ایراد بیشتر به خاطر قرار دادن نوشابه های گاز دار در فریزر و ترکیدن بطری های آن ها پیش بیاید

بنابراین سعی کنید چنین مواردی دوباره تکرار نشود تعمیرگاه مجاز ال جی در مواقعی نیز ماندگاری حسگر همین اندازه بوده و باید عوض شود و جای هیچ نگرانی نیست.

به هر حال یخچال فریزر ضد برفک و دیجیتال با دارا بودن مزیت های زیادی این ایرادها کم را نیز دارد و توجه کنید که برند ال جی یکی از بهترین و معتبر ترین برندها در بازار لوازم خانگی است و بهترین مرکز تعمیرات یخچال فریزر ال جی را دارد.

منبع: نمایندگی ال جی

چه زمانی باید برای تعمیر ماشین لباسشویی خود اقدام کنیم؟

چه زمانی باید برای تعمیر ماشین لباسشویی خود اقدام کنیم؟ , آیا برای شما هم اتفاق افتاده که احساس کنید ماشین لباسشویی خانه تان کارایی قبل را ندارد و نمی‌دانید که آیا تعمیر ماشین لباسشویی لازم است یا نه؟ در این نوشته, نمایندگی ال جی‌ , به ذکر ایرادهای متداولی می پردازیم که نشان می‌دهد ماشینلباسشویی شما ایراددار است و نیاز به تعمیر دارد. در صورتی که هر یک از نشانه های زیر را دیدید, بایست برای تعمیر ماشین لباسشویی خود به دنبال پیدا کردن نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی باشید.

در حال حاضر, خیلی از خانواده ‌ها از ماشین لباسشویی استفاده می ‌کنند و برخی زمان ها دیده می شود که دستگاه آن‌ها به خوبی کار نمی‌ کند. در این نوشته به ایرادهای اصلی ماشین لباسشویی پرداخته می شود.

چه زمانی باید برای تعمیر ماشین لباسشویی خود اقدام کنیم؟ , آیا برای شما هم اتفاق افتاده که احساس کنید ماشین لباسشویی خانه تان کارایی قبل را ندارد و نمی‌دانید که آیا تعمیر ماشین لباسشویی لازم است یا نه؟ در این نوشته, نمایندگی ال جی‌ , به ذکر ایرادهای متداولی می پردازیم که نشان می‌دهد ماشینلباسشویی شما ایراددار است و نیاز به تعمیر دارد. در صورتی که هر یک از نشانه های زیر را دیدید, بایست برای تعمیر ماشین لباسشویی خود به دنبال پیدا کردن نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی باشید.

در حال حاضر, خیلی از خانواده ‌ها از ماشین لباسشویی استفاده می ‌کنند و برخی زمان ها دیده می شود که دستگاه آن‌ها به خوبی کار نمی‌ کند. در این نوشته به ایرادهای اصلی ماشین لباسشویی پرداخته می شود.

ایرادهای اصلی ماشین لباسشویی

ایرادهای اصلی دستگاه برای تعمیرات لباسشویی ال جی عبارتند از:

چه زمانی باید برای تعمیر ماشین لباسشویی خود اقدام کنیم؟

صدای زیاد ماشین لباسشویی

چرخش شستشوی مرتب سبب می‌شود دستگاه شما مقداری صدا دهد اما در صورتی که در حین چرخیدن لباس‌های شما در ماشین لباسشویی, سر و صدای زیادی از آن می‌شنوید و متوجه می‌شوید تکان زیادی می‌خورد, نشان می‌دهد که شما به یک نمایندگی تعمیرات ال جی تعمیر لوازم خانگی نیاز دارید. ماشین لباسشویی احتمال دارد تعادل مناسبی نداشته باشد. دستگاه خود را باز کرده و ببینید که آیا همه لباس‌ها به طور یکسان در درون آن توزیع شده‌اند یا نه. در صورتی که بارگذاری دوباره در کم شدن صدا تأثیری نداشت, پس احتمال دارد ایراد از شل شدن استوانه یا نصب موتور باشد که در این صورت بایست با کارشناسان در این باره برای تعمیرگاه مرکزی ال جی‌ دستگاه خود تماس بگیرید. احتمال دارد فقط استوانه نیاز به سفت کردن داشته باشد که در این صورت یک تعمیر ساده و سریع برای تعمیرات لباسشویی ال جی تعمیر لوازم خانه است.

نشت ماشین لباسشویی

در صورتی که نشت در بخش اول چرخه کار تعمیرات لباسشویی ال جی رخ دهد, به ‌احتمال ‌زیاد ایراد از شلنگی است که از ورودی آب به استوانه هدایت می‌شود. در صورتی که نشت در مرحله دوم چرخه کار دستگاه رخ ‌دهد, احتمالا شلینگ تخلیه ایرادداراست. بسته به میزان نشت بایست بعد از تماس با کارشناسان تعمیرگاه مجاز ال جی‌ لوازم خانه برای تعمیر لباسشویی دست به کار شوید.

تخلیه نشدن کامل آب ماشین لباسشویی

یک ایراد دیگری که به تعمیر لباسشویی شرکت ال جی منتهی می‌شود, تخلیه ضعیف آب است. هر آبی که بعد ازتمام شدن شستشو باقی می‌ ماند را کنترل کنید. هیچ آبی نبایست در درون استوانه دستگاه باقی بماند. نمایندگی رسمی ال جی‌ در صورتی که آبی در آن باقی می‌ماند شلینگ تخلیه خود را کنترل کنید. یک مانع احتمال دارد سبب عدم تخلیه درست و کامل ماشین شود یا احتمال دارد ایراد از پمپ آب اصلی باشد که به دلیل موتور یا فرسوده شدن کمربند کار نمی‌کند. تعمیر پمپ کار دشواری است اما کارشناسان تعمیرگاه مجاز ال جی‌ لوازم خانه ایراد اصلی را شناسایی و آن را حل می‌کنند.

پر نشدن آب استوانه ماشین لباسشویی

برای اینکه ماشین لباس‌ها را تمیز بشوید, استوانه بایست به طور کامل از آب پر شود. بدون آب کافی, لباس های شما خوب تمیز نمی‌شوند. موقعی که آب کافی نیست و استوانه را پر نمی‌کند, احتمال دارد به دلایل فیلتر مسدود شده, شیرِ آبِ شکسته, ایراد الکتریکی و کج یا خم شدن شلینگ باشد. نمایندگی تعمیرات ال جی‌ از جمله نمایندگی رسمی ال جی‌ تعمیر لوازم خانگی است که با کمک کارشناسان نمایندگی ال جی‌ خود به نحو مناسبی ایراد را تشخیص داده و منجر به صرفه‌جویی در وقت شما برای ایراد ‌یابی دستگاه می ‌شود.

روشن نشدن ماشین لباسشویی

آیا دستگاه شما روشن نمی‌شود؟ مثل هر وسیله خانگی ایرادهای مربوط به برق در مواقعی پیش می‌ آید.

در صورتی که ماشین شما روشن نمی ‌شود,نمایندگی مجاز ال جی‌ احتمال دارد به خاطر سیم‌کشی نادرست یا جرقه زدن فیوز باشد.

همینطور قفل درب احتمال دارد شکسته شده باشد.

در صورتی که شما فیوز را دوباره تنظیم کردید و ماشین باز هم روشن نشد, نشان می‌دهد ایراد جدی است و بایست آن را تعمیرات لباسشویی ال جی کرد.

چه زمانی باید برای تعمیر ماشین لباسشویی خود اقدام کنیم؟

نچرخیدن استوانه ماشین لباسشویی

در صورتی که شما نمایندگی تعمیرات ال جی‌ متوجه شدید استوانه دستگاه شما هیچ حرکتی نمی‌کند و نمی‌چرخد در این صورت نیز به نمایندگی ال جی‌ دستگاه نیاز دارید. این موضوع شاید به دلیل ایراددار بودن قفل دستگاه درب و یا ترک خوردن یک کمربند است که این قطعه ها را بایست عوض کرد.

لرزیدن و تکان خوردن ماشین لباسشویی

یکی از موضوعاتی که غالبا به آسانیدر نمایندگی تعمیرات ال جی‌ می‌توان کنترل کرد, اندازه بار غیر یکسان است.

اندازه بار غیر یکسان و نامناسب را می‌توان از لرزش و یا تکان‌های دستگاه در موقع کار تشخیص داد.

بایست کنترل کنید نمایندگی ال جی‌ که پیچ ترانسفر هنوز هم در جای خود است یا نه.

یک پیچ ترانسفر برای سفت بستن استوانه دستگاه موقع جابه‌جایی استفاده می‌شود.

در صورتی که پیچ جدا شده باشد, سبب تکان خوردن و لرزش زیاد می‌شود و بایست به دنبال نمایندگی مجاز ال جی‌ دستگاه خود باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی

آنچه گفته شد از متداول‌ترین ایرادهایینمایندگی مجاز ال جی‌ است که احتمال دارد درباره ماشین ‌های لباسشویی رخ دهد

و به تعمیر آنها و پیدا کردن نمایندگی تعمیرات ال جی‌ مناسب نیاز پیدا کنید.

در صورتی که هر یک از این موارد را مشاهده کردید, می‌توانید

با کارشناسان تعمیرگاه مجاز ال جی‌ تعمیر لوازم خانه تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش ال جی با داشتن کارشناسانی در زمینه تعمیر لوازم خانگی مختلف همواره جوابگوی نیاز مصرف کنندگان بوده

و آماده سرویس دهی به شما برای تعمیرات لباسشویی ال جی و سایر لوازم خانگی است.

منبع: نمایندگی ال جی‌

چگونه در ماشین ظرفشویی نمک بریزیم؟

چگونه در ماشین ظرفشویی نمک بریزیم؟ ,نمایندگی ال جی نمک ماشین ظرفشویی چه کارکردی دارد؟ ماشین ظرفشویی شما بدون نمک چطور می شود؟ و چگونه باید به مخزن ماشین ظرفشویی نمک را اضافه کنیم؟ اینه ها سوالاتی است که درباره نمک مورد استفاده در ماشین ظرفشویی از ما می شود. برای پاسخ دادن به این سوالات با ما همراه باشید.

نمک های ماشین ظرفشویی, نرم کننده آب سخت می باشند. شستشوی ظرف ها با آب نرم از رسوب روی ظرف ها پیشگیری می کند. نمک ماشین شرکت ال جی با نرم کردن آب باعث تمیز شدن لکه های روی ظرف ها و هم پیشگیری از آسیب های ناشی از آب سخت به ظرف های شیشه ای و آکروپال است.


چگونه در ماشین ظرفشویی نمک بریزیم؟ ,نمایندگی ال جی نمک ماشین ظرفشویی چه کارکردی دارد؟ ماشین ظرفشویی شما بدون نمک چطور می شود؟ و چگونه باید به مخزن ماشین ظرفشویی نمک را اضافه کنیم؟ اینه ها سوالاتی است که درباره نمک مورد استفاده در ماشین ظرفشویی از ما می شود. برای پاسخ دادن به این سوالات با ما همراه باشید.

نمک های ماشین ظرفشویی, نرم کننده آب سخت می باشند. شستشوی ظرف ها با آب نرم از رسوب روی ظرف ها پیشگیری می کند. نمک ماشین شرکت ال جی با نرم کردن آب باعث تمیز شدن لکه های روی ظرف ها و هم پیشگیری از آسیب های ناشی از آب سخت به ظرف های شیشه ای و آکروپال است.

نمایندگی ال جی نمک ماشین فینیش خالص است و در نرم شدن آب خیلی اثرگذار می باشد.

نمک های دیگر احتمال دارد دارای ناخالصی هایی نظیر آهن و کربنات باشد

که این امر می تواند به اندازه نرم شدن آب آسیب وارد کند.

کارکرد نمک در ماشین ظرفشویی

حتما باید با کاربرد نمک ظرفشویی بیشتر آشنا شوید.

ماشین ظرفشویی شرکت ال جی وسیله ای به اسم رزین دارد , عملکرد رزین گرفتن سختی آب برای شستشو آسان تر در ماشین است.

نمایندگی ال جی این وسیله نیاز به شستشو دارد تا پاک شود , کار نمک ظرفشویی شستن آن است.

نمک ظرفشویی در ۵ دقیقه آخر رزین را شستشو کرده و برای شستشوی بعدی مهیا می کند. برای اطلاعات دقیق تر می توانید با تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

چگونه در ماشین ظرفشویی نمک بریزیم؟

چراغ نمک ماشین ظرفشویی

نمایندگی ال جی در این نوشته از ابتدای کار ماشین ظرفشویی برای شما توضیح می دهد تا درباره چراغ ماشین و نحوه ریختن نمک ظرفشویی بیشتر بدانید.

در مرحله اول ماشین را روشن کنید.

درب جا قرصی را باز کرده و یک قرص ماشین درون آن قرار بدهید.

بعد درب جا قرصی را ببندید .

در این مرحله احتیاجنمایندگی ال جی است نشانگر ظرفشویی را کنترل کنید و به آلارم نمک ظرفشویی و مایع جلادهنده ماشین دقت کنید.

در صورتی که قرص ماشین فینیش کوانتوم فول استفاده می کنید احتیاجی به نمک و مایع نخواهید داشت.

اگر نشانگر مایع جلادهنده را دیدید, مایع ظرفشویی شرکت ال جی را به آن بیفزایید.

و اگر علامت اختصاری s را دیدید شما احتیاج به نمک دارید .

علامت نمک ظرفشویی s است,

در صورتی که این علامت روشن بود درب دستگاه را باز کرده و نمک ظرفشویی را شارژ کنید. برای اطلاعات دقیق تر می توانید با تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

نحوه ریختن نمک در ماشین ظرفشویی

مرحله اول نحوه ریختن نمک در ماشین ظرفشویی شرکت ال جی : ( باز کردن در ویژه ریختن نمک ماشین ظرفشویی )

در ماشین را باز کنید کف ماشین سمت چپ درپوش نمک که روی آن سالت نوشته را باز کنید.

مرحله دوم نمایندگی ال جی نحوه ریختن نمک در ماشین ظرفشویی : ( ریختن نمک ماشین ظرفشویی )

قیف ویژه را روی دریچه بگذارید و به قدری نمک بریزید تا به اندازه دو بند انگشت جا داشته باشد,

احتمالا لازم باشد این کار را چند مرتبه انجام دهید و هر بار با قاشق نمک را هم بزنید تا پر گردد.

توجه کنید که در وضعیت طبیعی درون مخزن پر آب است و با ریختن نمک آب بیرون می گردد. برای اطلاعات دقیق تر می توانید با تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

پودر ماشین ظرفشویی

مرحله سوم نمایندگی ال جی نحوه ریختن نمک در ماشین ظرفشویی

درب مخزن نمک را ببندید و علامت نمک را چپ کنید که خاموش شود. برای اطلاعات دقیق تر می توانید با تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

چگونه در ماشین ظرفشویی نمک بریزیم؟

نکته هایی در زمان ریختن نمک به ماشین ظرفشویی

۱ : همیشه از معتبرترین ماشین ظرفشویی های سفارش شده برای برند ظرفشویی شرکت ال جی استفاده کنید.

۲ : به هیچ نحوی از نمک ماشین ارزان قیمت استفاده نکنید.

۳ : هنگامی که علامت مربوط به اتمام نمک ماشین برروی دیسپلی روشن شدنمایندگی ال جی اقدام به افزودن نمک ماشن ظرفشویی کنید.

۴ : همیشه نمک ماشین را تا اندازه ای پر کنید که سطح آن به اندازه دو بند انگشت از لبه مخزن نمک ماشین ظرفشویی پایین تر باشد .

۵ : بعد از ریختن نمک ظرفشویی در صورتی که علامت تمام شدن نمک ماشین خاموش نشد با قاشق نمک ماشین را درون مخزن به هم بزنید تا حسگر آن عمل کند.

۶ : نمک ظرفشویی کار کنترل سختی آب را برعهده دارد.

در نواحی که سختی آب شهری بیشتر است استفاده از نمک ظرفشویی هم بیشتر است.

۷ : در صورتی که بر روی ظرف های شما کدر یا خط می افتد از نمک ظرفشویی مناسب با تنظیم مناسب با سختی ناحیه خود استفاده کنید.

— برندهای پیشنهادی برای نمک ماشین ظرفشویی : فینیش کالگونیت , کلارو و پریل شرکت ال جی

نمک در پاک شدن ظرف های شما اثر دارد ؛ برای همین هم بیشتر مصرف کننده ها, با مایع یا پودر ظرفشویی, اندکی نمک هم درون ماشین می ریزند.

جدیدا هم در برخی از ماشین ها محلی برای ریختن نمک گذاشته شده تا هم ظروف پاک شوند و هم کار استفاده کننده راحت شود.

در کاتالوگ برخی ماشین ها نیز مشاهده می کنیم که نوشته شده احتیاجی به استفاده از نمک یا ماده دیگری برای بهتر شسته شدن ظرف ها نمی باشد.

در این ماشین های ظرفشویی برای پاک کردن بهتر ظرف ها, از سیستم Magnetizer «سختی گیر آب» استفاده می شود.

برای اطلاعات دقیق تر می توانید با تعمیرات ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

شرکت ال جی یکی از بهترین برندهای فناوری است که آمیزه تکنولوژی و کیفیت را می توانید در هر یک از محصولات این شرکت معروف ببینید. بخش الکترونیک شرکت ال جی این شرکت پیشرفت فوق العاده زیادی نسبت به رقبا داشته است. معرفی سری قدرتمند و فوق‌العاده جی در ابتدای سال ۲۰۱۳ و همچنین معرفی یکی از خوش قیمت ترین تبلتهای حال حاضر یعنی تبلت جی پد هم نشان از اراده بالا الجی، در تسخیر دوباره بازار دارد.

منبع: نمایندگی ال جی

ایرادهای مایکروویو را در منزل تعمیر کنید

ایرادهای مایکروویو را در منزل تعمیر کنید , تعمیرات مایکروویو در خانه احتمال دارد کاری سخت به نظر برسد. ولی خیلی از ایرادهای متداول مایکروویوها را می توانید به آسانی در خانه رفع کنید.

خیلی از مشتریان خدمات و تعمیر لوازم خانه خانگی , این تعمیرات را “ساده” یا “خیلی ساده” می‌دانند. موردهایی مثل کار نکردن صفحه تاچ, تولید صدا به وسیله ماکروویو, نچرخیدن سینی آن و یا گیر کردن درب ماکروویو از جمله ایرادهای رایجی هستند که بدون نیاز به تعمیرکار تعمیر لوازم خانه و یا تعمیرکار تعمیرات ماکروویو ال جی می‌توان به آسانی حل شوند.

ایرادهای مایکروویو را در منزل تعمیر کنید , تعمیرات مایکروویو در خانه احتمال دارد کاری سخت به نظر برسد. ولی خیلی از ایرادهای متداول مایکروویوها را می توانید به آسانی در خانه رفع کنید.

خیلی از مشتریان خدمات و تعمیر لوازم خانه خانگی , این تعمیرات را “ساده” یا “خیلی ساده” می‌دانند. موردهایی مثل کار نکردن صفحه تاچ, تولید صدا به وسیله ماکروویو, نچرخیدن سینی آن و یا گیر کردن درب ماکروویو از جمله ایرادهای رایجی هستند که بدون نیاز به تعمیرکار تعمیر لوازم خانه و یا تعمیرکار تعمیرات ماکروویو ال جی می‌توان به آسانی حل شوند.

اجاق‌های ماکروویو جزء اختراعات خلاقانه بشر است. سال‌ ها قبل تصور اینکه غذای مصرفی ما بتواند بدون نزدیک شدن به آتش و حرارت پخته شود, تصوری غیر ممکن بود. اجاق ماکروویو جزء شگفتی ‌های علم است که این امر را برای ما امکان پذیر کرده است و در حال حاضر در اکثر آشپزخانه‌ها قرار دارد.

هنگامی که ماکروویو شما به خوبی قبل کار نکند و یا اصلاً کار نکند نیاز به نمایندگی تعمیرات ال جی مایکروویو برای شما ضروری خواهد بود.

شما قادر هستید دفعات زیادی بدون صرف هزینه و وقت به آسانی به تعمیر مایکروویو خود بپردازید.

برای این کار به یک ولت – اهم متر نیاز دارید که در همه ‌نمایندگی مجاز الی جی به آسانی قابل خریداری است.

همواره برای آغاز به تعمیر لوازم خانگی برقی, در نخست مطمئن شوید که از پریز برق جدا شده باشند.

نشانه ها و عیب های رایج در ماکروویو‌ها که به وسیله مشتریان اعلام شده و می ‌توانید به آسانی آن ‌ها را تعمیر کنید.

ایرادهای مایکروویو ال جی را در منزل تعمیر کنید

چگونه ایراد صفحه تاچ که کار نمی کند را حل کنیم؟

برای تعیین اینکه تعمیرگاه مرکزی ال جی چرا صفحه تاچ در مایکروویو شما کار نمی کند,

بایست یاد بگیرید که سوئیچ لایه میانی را کنترل کنید و برد آن را کنترل کنید.

این بخش از سوئیچ‌های الکتریکی تاچ نرم ساخته شده است

که از دو لایه پلاستیک میالار Mylar با پوشش رسانا در دو طرف تشکیل شده است که روبروی هم قرار گرفته‌اند.

زمانی که شما کلیدی را در صفحه‌ تاچ فشار می‌دهید این دو با هم برخورد پیدا می‌کنند.

این بخش احتمال دارد بر اثر استفاده زیاد دچار ایراد شده و نیاز به عوض داشته باشد.

برای تعمیرگاه مرکزی ال جی ماکروویو خود پس از باز کردن قاب آن نخست اتصال این سوئیچ با کنترل برد را کنترل کنید و در صورت نیاز به جایگزینی آن را عوض کنید.

در صورتی که کنترل پنل تاچ شما روشن باشد ولی نتوانستید اعداد را بر روی آن مشاهده کنید, احتمال دارد ایراد از کنترل پنل آن باشد.

زمانی که شما یک دکمه را روی صفحه تاچ مایکروویو خود فشار می‌دهید,

صفحه کنترل یک سیگنال را به اجزای دیگر نمایندگی مجاز الی جی برای آغاز حرارت‌دهی می‌فرستد.

در صورتی که سوئیچ غشایی به طور رایج عمل می کند و اتصال به کنترل‌کننده نیز درست برقرار باشد,

احتمالاً ایراد از پنل کنترل‌کننده است و بایست جایگزین شود.

نخست اتصال برق را قطع کنید و نسبت به عوض کردن آن اقدام کنید.

ایرادهای مایکروویو ال جی را در منزل تعمیر کنید

چگونه یک ماکروویو پر سر و صدا را تعمیر کنیم؟

در صورت داشتن سر و صدای نا‌معتارف احتمال دارد ایراد از موتور راه‌اندازی سینی ماکرویو باشد که در این صورت بایست برای تعمیرگاه مجاز ال جی ماکروویو موتور عوض شود.

با باز کردن بدنه قادر هستید به موتور که در بخش انتهایی ماکروویو تعبیه شده است دسترسی پیدا کنید و یا در صورت لزوم با نمایندگی تعمیرات ال جی برای تعمیر مایکروویو خود تماس بگیرید.

همینطور ایجاد صداهای بلند و یا وز وز احتمال دارد بر اثر معیوبی مگنترون باشد.

مگنترون بخشی از مدار ولتاژ بالا است که حرارت را در نمایندگی مجاز الی جی ایجاد می کند.

در صورتی که صدای تولید شده از سینی ماکروویو باشد,

احتمال دارد تعمیرگاه مرکزی ال جی غلطک که به چرخش سینی کمک می کند شکسته باشد که در این صورت به آسانی قادر هستید آن را عوض کنید.

یکی دیگر از موردهایی که احتمال دارد سبب تولید صدای نامتعارف شوند ایراد در فن خنک‌کننده ماکروویو است که در این صورت نیز برای نمایندگی رسمی ال جی آن قادر هستید با باز کردن بدنه فن را کنترل کنید.

چگونه می‌توان ایراد خاموش نشدن ماکروویو را حل کرد؟

در صورتی که هنگامی که تعمیرگاه مجاز ال جی درب ماکروویو را باز می ‌کنید, هنوز به کار کردن ادامه می‌دهد,

احتمال دارد سوئیچ درب آن که قطع و وصل شدن جریان را در هنگام باز و بسته شدن درب کنترل می کند معیوب شده باشد. در درب مایکروویو قلاب یا چفتی وجود دارد که سوئیچ درب را فعال می کند. این سوئیچ رایجا سیم‌هایی متصل به چند ترمینال دارد.

برای نمایندگی تعمیرات ال جی ماکروویو خود با کمک یک اهم متر در وضعیت باز بودن درب, این اتصالات را کنترل کنید.

در صورتی که جریان برق در وضعیت باز بودن درب انتقال پیدا کرد, بدین معنی است که ایراد از این سوئیچ است و قادر هستید خودتان آن را عوض کنید و یا از نمایندگی مجاز ال جی تعمیر لوازم خانگی برای عوض آن کمک بگیرید.

همینطور در صورتی که مایکروویو شما زمانی که دکمه توقف یا مکث را فشار می‌دهید, خاموش نمی گردد, اما هنگامی که درب را باز می‌کنید متوقف می گردد, احتمال دارد پنل هوشمند آن ایراد داشته باشد و نیاز باشد که این بخش را عوض کنید.

ایراد گرم نکردن ماکروویو را چگونه تعمیر کنیم؟

زمانی که مایکروویو شما روشن می گردد, اما گرمایی را به غذا انتقال نمی‌دهد,

احتمال داردتعمیرگاه مجاز ال جی به این معنی باشد که سوئیچ درب شکسته است.

سوئیچ درب سیگنال‌های دیگر مایکروویو را برای تأمین برق در هنگام بسته و سایر گرمایش‌ها باز می کند.

برای کنترل نمایندگی مجاز الی جی سوئیچ درب در صورتی که دکمه محرک را فشار داده‌اید, از یک مولتی ‌متر کمک بگیرید.

در صورتی که در آن نقطه تداوم وجود نداشت, سوئیچ را جایگزین کنید.

همینطور این امر می‌تواند به دلیل وجود ایراد با دیود ولتاژ بالا باشد که به قدرت مگنترون کمک می کند.

در این مورد بایست با یک تعمیرکار تعمیرات مایکروویو ال جی تماس بگیرید.

ماکروویو روشن نمی گردد, ایراد آن چیست؟

احتمال دارد دلایل خیلی وجود داشته باشد که مایکروویو شما روشن نمی گردد.

یکی از آنها سوئیچ درب ایراددار است.

همینطور احتمال اینکه فیوز سرامیکی که وظیفه آن محافظت از اجزای مایکروویو در برابر نوسانات برق است, از کار افتاده باشد, وجود دارد. در صورتی که این فیوز کار نکند برق ماکروویو به طور کل قطع می گردد و مایکروویو شما کار نخواهد کرد.

یکی دیگر از ایرادهایی که احتمال دارد سبب عدم روشن شدن مایکروویو شود, ایراد در درب آن است. اما دقت کنید قبل از کنترل کردن همه ‌این موردهای نخست از وصل بودن جریان برق مطمئن شوید. زیرا احتمال دارد ایراد شما خیلی ساده‌تر از این موردهای باشد و اصلا نیازی به تماس با نمایندگی مجاز ال جی و تعمیر مایکروویو نباشد!

چگونه ایراد سینی مایکروویو را که ثابت می‌ماند, تعمیر کنیم؟

در صورتی که سینی شیشه ‌ای در تعمیرگاه مجاز ال جی شما حرکت نمی کند, احتمال دارد یکی از موردهای زیر دچار عیب شده باشد:

ایراددار شدن موتور حرکت دهنده آن

اتصال سیم‌هایی که موتور و غلتکی که سینی را به چرخش می‌آورد, قطع شده باشد.

شکسته شدن و یا آسیب دیدن غلتکی که به چرخش سینی کمک می کند.

هر یک از ایرادات احتمالی ذکر شده در بالا احتمال دارد سبب عدم چرخش سینی ماکروویو باشند

که با استفاده از راهنما‌های موجود قادر هستید نسبت به عوض کردن آنها اقدام کنید

و به آسانی و بدون نیاز به تعمیرگاه مجاز ال جی به تعمیر ماکروویو خود بپردازید.

بسته نشدن و یا گیر کردن درب ماکروویو

وجود ایراد در باز کردن درب ماکروویو و یا عدم باز شدن آن احتمال دارد بدلیل ایراد در قفل آن باشد.

احتمال دارد اهرم قفل درب ماکروویو معیوب شده باشد و یا شکسته باشد.

همینطور وجود ایراد در مونتاژ قفل درب نیز از دیگر دلایل آن است که با باز کردن پنل ماکروویو و کنترل کردن آن قادر هستید نسبت به تعمیرگاه مرکزی ال جی مایکروویو اقدام کنید.

احتمال دارد برای این کار نیاز باشد قطعه ‌ای را جایگزین کنید تا درب به درستی کار کند.

چگونه می‌توان یک فن خنک‌کننده مایکروویو که کار نمی کند را درست کرد؟

در صورتی که فن خروجی مایکروویو شما کار نمی کند, مسئله ممکن این است که فیلتر زغال چوب آن گرفته شده باشد. این نوع فیلترها در مایکروویو‌ها برای از بین بردن بو و آلاینده‌ها, از غذای در حال گرم شدن, به طور گسترده‌ای استفاده می گردد.

آلاینده‌هایی که در طول زمان به این فیلتر می‌چسبند, سبب مسدود شدن آن می‌شوند.

با عوض این فیلتر قادر هستید ایراد را حل کنید.

همینطور فیلتر چربی تعمیرگاه مرکزی ال جی ماکروویو هم بعد از مدتی احتیاج به پاک شدن دارد

که یکی دیگر از دلایل از کار افتادن فن نیز احتمال دارد بیش از حد چرب شدن آن باشد.

با باز کردن ماکروویو و کنترل کردن این فیلترها به بهبود وضعیت فن کمک کنید.

همینطور وجود ایراد در قطعه تعدیل‌کننده هوا نیز احتمال دارد سبب از کار افتادن فن شود.

این قطعه مانع ورود هوا از خارج به داخل ماکروویو می گردد.

برای نمایندگی رسمی ال جی این قطعه نیاز است با تعمیرکار تعمیر لوازم خانگی تماس بگیرید.

تنوع مدلی در ماکروویو‌های خانگی خیلی زیاد است, بنابراین ایرادهای آنها نیز احتمال دارد, فرق داشته باشد.

برخی از ایرادهای احتمالی نیاز به تعمیر به وسیله تعمیرکار نمایندگی مجاز ال جی داشته باشد.

اما بعضی از ایرادهای در ماکروویوها مشترک هستند و در بین مشتریان آنها به ایرادهایی رایج تبدیل شده ‌اند.

با داشتن داده های اولیه در باره اینگونه عیب ها در ماکروویو می ‌توانید در صورت روبه رو شدن با هر یک از آنها در خانه خود به آسانی و بدون صرف هزینه به تعمیرات ماکروویو ال جی خود اقدام کنید.

منبع: نمایندگی تعمیرات ال جی

چگونه لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ال جی را عوض کنیم

چگونه لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ال جی را عوض کنیم , لاستیک دور درب ماشین لباسشویی یکی از اصلی ترین قطعه های ماشین لباسشویی است که در بهینه کردن عملکرد ماشین لباسشویی اهمیت زیادی دارد.


وظیفه لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ایجاد فاصله میان دیگ و بدنه ماشین لباسشویی است


تا در زمان کار ماشین لباسشویی به دلایل سرعت‌بالای دیگ و چرخش آن باعث ایجاد صدای نابهنجار نگردد,


این‌یک از هوشمندانه‌ترین راهکارهایی است که برای کم کردن صدای ماشین لباسشویی به‌کاررفته است,


و چندین سال است که ادامه داشته و تغییر نکرده است.

چگونه لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ال جی را عوض کنیم , لاستیک دور درب ماشین لباسشویی یکی از اصلی ترین قطعه های ماشین لباسشویی است که در بهینه کردن عملکرد ماشین لباسشویی اهمیت زیادی دارد.


وظیفه لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ایجاد فاصله میان دیگ و بدنه ماشین لباسشویی است


تا در زمان کار ماشین لباسشویی به دلایل سرعت‌بالای دیگ و چرخش آن باعث ایجاد صدای نابهنجار نگردد,


این‌یک از هوشمندانه‌ترین راهکارهایی است که برای کم کردن صدای ماشین لباسشویی به‌کاررفته است,


و چندین سال است که ادامه داشته و تغییر نکرده است.

ولی به دلایل مختلفی مثل


پاره شدن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی

سوراخ شدن

پوسیده شدن

جرم گرفتن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی

نیاز به تعویض آن پیدا خواهید کرد که ما در این نوشته می خواهیم به چگونگی انجام این کار در نمایندگی رسمی ال جی بپردازیم.


۱- قطع کردن برق ماشین لباسشویی


برق ورودی ماشین لباسشویی را جدا کنید


۲- درب بالایی ماشین لباسشویی را که به‌وسیله دوپیچ در عقب ماشین لباسشویی محکم شده را بازکرده و بردارید


تعویض لاستیک ماشین لباسشویی

۳- پیچ‌های پشت پنل جلویی را به وسیله پیچ‌گوشتی بازکنید


در این مرحله مراقب باشید تا به برد ماشین آسیبی وارد نشود


۴- جاپودری را بیرون بکشید برای این کار جا پودری را کاملاً بیرون کشیده


و در آخر کمی به سمت بالا مایل کنید تا خار آن آزاد شده


و کاملاً از جای خود خارج شود و نمایندگی مجاز ال جی تمامی پیچ‌های روی قاب را که در زیر جاپودری قرار داشت را بازکنید


تعویض جاپودری ماشین لباسشویی ال جی

۵- تمامی کابل های ارتباطی به برد را به نحوی که به برد آسیب وارد نشود جدا کرده و کنار می‌گذاریم


و خارهای بالایی قاب جلویی را مطابق شکل تعمیرگاه مرکزی ال جی یکی‌یکی آزادکرده و قاب جلویی را کاملاً از جای خود خارج می‌کنیم


برای هر گونه تعویضی می توانید با نمایندگی مجاز ال جی تماس بگیرید.


باز کردن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ال جی

۶- تعمیرگاه مجاز ال جی درب پایینی که در بدنه جلویی برای پمپ تخلیه و فیلتر تعبیه‌شده را کاملاً بازکرده و تمامی پیچ‌هایی را که به چشم می‌خورد را کاملاً باز می‌کنیم


۷- بعد از باز کردن تمامی پیچ های بدنه جلویی دستگاه نوبت به جدا کردن لاستیک می‌رسد دقت داشته باشید که لاستیک دور درب به وسیله یک سیم گرد و یک فنر به طرف وصل می‌باشد یکی به دیگ و دیگری به بدنه جلویی ماشین لباسشویی که شما برای باز کردن طرفی که به بدنه وصل شده است باید فنر را مانند شکل کمی بازکنید تا سیم کاملاً از دور لاستیک خارج شود


۸- در مرحله بعد تعمیرگاه مرکزی ال جی پیچ میکرو سوییچ درب را باز کنید و کابل متصل به آن را جدا کرده تا قاب جلویی کاملاً خارج شود


تعویض میکروسوییچ درب

۹- حالا شما به قسمتی از لاستیک که به دیگ متصل شده است دسترسی کامل دارید که می‌توانید با باز کردن سیم و فنر دور آن لاستیک را خارج کرده لاستیک نو را جایگزین کنید و تعمیرگاه مجاز ال جی تمامی مراحلی را که تا به اینجا انجام داده‌اید را کاملاً برعکس انجام دهید تا لاستیک نو جایگزین شود


تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ال جی

نکته: در صورتی که لاستیک دور درب ماشین لباسشویی شما جرم زیادی گرفته است نمایندگی تعمیرات ال جی یا سوراخ یا پارگی ریزی دارد و شما به دلایلی ازجمله هزینه بر بودن تعویض و پیدا نشدن لاستیک دور درب مشابه از تعویض آن صرفه نظر کردید می‌توانید با انجام این مراحل لاستیک را ۱۸۰ درجه چرخانده تا قسمت پایینی آن‌که جرم‌گرفته یا پاره شده است به بالا منتقل شود.


نکته: هنگام تعویض لاستیک برای جا انداختن آن از پیچ‌گوشتی یا لوازم نوک تیز برای جا انداختن حلقه دور آن استفاده نکنید چون احتمال آسیب وارد شدن به لاستیک و پارگی بسیار زیاد است و در این صورت مجبور خواهید بود برای تعمیرات لباسشویی ال جی هزینه زیادی پرداخت کنید.

منبع: نمایندگی تعمیرات ال جی

چگونه تعمیرگاه لوازم خانگی ال جی خوب را پیدا کنیم؟

چگونه تعمیرگاه لوازم خانگی ال جی خوب را پیدا کنیم؟ , خودتان را درگیر عوض کردن و یا تعمیر ماشین لباسشویی و یا فن یخچال فریزر نکنید. این کارها تنها از کارشناسان تعمیر لوازم خانگی برمی‌آید و هزینه ای که برای آن دریافت می کنید در برابر کاری که انجام می شود ناچیز است.

لوازم و وسایل خانگی بعد از مدتی به خاطر استفاده نادرست و یا سپری شدن زمان ایراددار می‌شوند,

اما خوشبختانه بیشتر این ایرادها به دست تعمیرکاران و با وجود لوازم یدکی در بازار با هزینه خیلی اندکی قابل تعمیر هستند. تنها باید فردی باتجربه و مورد اعتماد را برای این کار پیدا کنید تا لوازم شما را به‌ موقع و با هزینه مناسب تعمیر نماید.

چه موقعی باید به تعمیرکار زنگ بزنیم؟

احتمالا در نگاه نخست برای خیلی از افراد به ویژه آقاها تعمیر لوازم خانگی کار سهلی به نظر بیاید,

ولی در برخی مواقع احتمال دارد قطعات مورد نظر نیاز به عوض شدن داشته باشد که در این صورت حتما باید به نمایندگی تعمیرات ال جی تماس بگیرید.

همیشه به یاد داشته باشید نصب برخی لوازم مربوط به گاز و همه وسایلی که با گاز کار می‌کنند بایست با دقت زیاد انجام شود؛

به همین خاطر مطمئن ترین شیوه برای آن کمک گرفتن از یک فرد باتجربه و تعمیرکار حرفه ای است.


چگونه تعمیرگاه لوازم خانگی ال جی خوب را پیدا کنیم؟ , خودتان را درگیر عوض کردن و یا تعمیر ماشین لباسشویی و یا فن یخچال فریزر نکنید. این کارها تنها از کارشناسان تعمیر لوازم خانگی برمی‌آید و هزینه ای که برای آن دریافت می کنید در برابر کاری که انجام می شود ناچیز است.

لوازم و وسایل خانگی بعد از مدتی به خاطر استفاده نادرست و یا سپری شدن زمان ایراددار می‌شوند,

اما خوشبختانه بیشتر این ایرادها به دست تعمیرکاران و با وجود لوازم یدکی در بازار با هزینه خیلی اندکی قابل تعمیر هستند. تنها باید فردی باتجربه و مورد اعتماد را برای این کار پیدا کنید تا لوازم شما را به‌ موقع و با هزینه مناسب تعمیر نماید.

چه موقعی باید به تعمیرکار زنگ بزنیم؟

احتمالا در نگاه نخست برای خیلی از افراد به ویژه آقاها تعمیر لوازم خانگی کار سهلی به نظر بیاید,

ولی در برخی مواقع احتمال دارد قطعات مورد نظر نیاز به عوض شدن داشته باشد که در این صورت حتما باید به نمایندگی تعمیرات ال جی تماس بگیرید.

همیشه به یاد داشته باشید نصب برخی لوازم مربوط به گاز و همه وسایلی که با گاز کار می‌کنند بایست با دقت زیاد انجام شود؛

به همین خاطر مطمئن ترین شیوه برای آن کمک گرفتن از یک فرد باتجربه و تعمیرکار حرفه ای است.

چگونه تعمیرگاه لوازم خانگی ال جی خوب را پیدا کنیم؟

تعمیرکاران لوازم خانگی چه خدماتی ارائه می دهند؟

هنگامی که لوازم خانگی شما آغاز به صدا دادن می‌ کنند و یا در مدت زمان فرسوده و از کار افتاده می‌ شوند,

تنها یک تعمیرکار تخصصی لوازم خانگی نمایندگی رسمی ال جی می تواند به شما پیشنهاد عوض کردن قطعه و یا تعمیر آن را بدهد.

کارشناسان و تعمیرکاران نمایندگی مجاز ال جی می‌توانند در انواع حوزه های فروش, خدمات پس از فروش, نصب, تعمیر و حتی آموزش تعمیرگاه مجاز ال جی به شما یاری رسان باشند.

تعمیرکاران اطلاعات تخصصی در زمینه تکنولوژی های روز دنیا دارند و بهترین تجهیزات را برای منزل به شما توصیه می کنند.

نکته: در موقع استفاده از گاز, حتما به میزان جرقه, حرارت و گرمایی که پدید می آید دقت کنید تا صدمه جدی به آن وارد نشود.

در موقع استفاده از ماشین ظرفشویی حتما همه آن را از ظرف های کثیف پر کنید, نمایندگی رسمی ال جی

این کار افزون بر اینکه در صرفه جویی مصرف آب و برق نقش زیادی دارد,

منجر به بهبود کارکرد ماشین ظرفشویی و سالم ماندن آن هم می شود. نمایندگی تعمیرات ال جی

در صورتی که یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما سرمای زیادی دارد نمی تواند به بهترین شکل ممکن برای تان کار کند؛

پس در این وضعیت باید مراقب برفک درون فریزر باشید!

در صورتی که شعله روی گاز شما دچار ایراد شده هم لازم نیست نگران باشید. خدمات پس از فروش ال جی

تا هنگامی که صدمه جدی به گاز وارد نشده می توانید با صرف مبلغ اندکی مشعل آن را عوض کنید.

نکته مهم دیگر رنگ شعله گاز است.

در صورتی که شعله گاز به رنگ زرد در بیاید این علامت بودن یک ایراد در کارکرد گاز شما است.

باید به این نکته توجه کنید که رنگ شعله گاز حتما آبی رنگ باشد!

در موقع کار با تعمیرکاران چه پرسش هایی از آنها بپرسیم؟

برای تعمیرات لوازم خانگی وتعمیرگاه مرکزی ال جی کار با اهالی این حوزه, پیش از هر چیز این پرسش ها را از آن ها بپرسید

شما چقدر در این کار تجربه‌ دارید؟

قطعه ها و لوازم یدکی مورد استفاده داخلی می بانشد و یا قطعات باید از کشوری دیگر وارد شوند؟

مدت زمان اجرای تعمیرات لوازم خانگی نمایندگی مجاز ال جی چقدر طول می کشد؟

قبل از آغاز کار می توانید فهرست کاملی از هزینه ها و خدمات به شما ارائه دهند؟

چگونگی پرداخت هزینه قطعات و کارمزد شما چگونه است؟

چه اتفاقی احتمال دارد منجر به بیشتر شدن هزینه ها شود؟

چه وسایلی را ما باید پیش از آغاز نمایندگی تعمیرات ال جی آماده کنیم؟

آیا نکته مهم و یا نگران‌کننده‌ ای برای کار است که باید از قبل پیش‌ بینی کرده باشیم؟

چگونه تعمیرگاه مرکزی ال جی لوازم خانگی ال جی خوب را پیدا کنیم؟

نکته هایی برای خرید لوازم خانگی ال جی

در رابطه با میزان مصرف انرژی در بین لوازم خانگی نمایندگی تعمیرات ال جی نکته حائز اهمیت دیگری نیز وجود دارد که باید به آن توجه لازم را داشته باشید.

شما باید میزان انرژی مصرفی دستگاه خود را با ابعاد و اندازه وسیله خود مقایسه کنید.

مسئله دیگری نیز که می تواند در این مقایسه شرکت کند

میزان سرعت آن وسیله در جریان و انتقال انرژی است.

اگر دستگاه شما کوچک باشد و انرژی حاصله نیز با ابعاد آن هماهنگ باشد در میزان مصرف انرژی صرفه جویی خواهد شد. تعمیرگاه مرکزی ال جی

این مسئله دقیقا هنگامی که با سرعت بالای انتقال انرژی همراه شود چندین برابر نیز خواهد شد؛

به همین دلیل است که برای مثال دستگاه مایکروویو بسیار کارآمد و مناسب است.

منبع: نمایندگی مجاز ال جی

123